Advert
sandalye fabrikası karabük

Başkan Vergili Kayabaşı Mahallesinde

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Gezici Başkanlık Ofisi kapsamında her gün bir mahalleyi ziyaret etmeye devam ediyor.

Başkan Vergili Kayabaşı Mahallesinde
Bu içerik 599 kez okundu.
Advert

“Mahallelerimizde çözülmedik sorun bırakmayacağız” diye yola çıkan Başkan Vergili; “Bütün mahallelerimizi ziyaret edip Karabük ilimizde sorunsuz mahalle bırakmayacağız. Amacımız halkımızla birebir diyalog kurup sorunları yerinde dinlemek ve bunlara çözümler üretilmesi aşamasında mahalle sakinlerinin sesine kulak vermektir. İnşallah hiçbir mahallemizde çözülmedik sorun bırakmayacağız” dedi.

Kayabaşı Mahallesi Yaylacık Sosyal Yaşam Merkezinde gerçekleştirilen mahalle toplantısına katılan vatandaşlar, Belediye çalışmalarından memnun olduklarını dile getirdiler. Mahalle sakinleri; “Şehirde çok güzel çalışmalar yaptınız. Yollarımızın asfaltını yaptınız. En önemlisi mahallemize Sosyal Yaşam Merkezi kazandırdınız. Biz inanıyoruz Karabük daha güzel olacak” şeklinde duygularını dile getirdiler.

Başkan Vergili Gezici Başkanlık Ofisi uygulaması kapsamında 02 Kasım 2017, Perşembe günü Şirinevler Mahallesi sakinleri ile bir araya gelecek.

karabük belediyesi rafet vergili gezici başkanlık ofisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı