Advert
sandalye fabrikası karabük

Karabük Belediyesi’nden “Arayın, İletin, Birlikte Çözelim"

Karabük Belediyesi'nin “Arayın, İletin, Birlikte Çözelim” sloganıyla yola çıktığı Halkla İlişkiler İletişim Birimi, 2016 yılının Kasım ayında Karabük halkının hizmetine girmiştir.

Karabük Belediyesi’nden “Arayın, İletin, Birlikte Çözelim
Bu içerik 745 kez okundu.
Advert

7/24 Karabük halkının hizmetinde olan Karabük Belediyesi Halkla İlişkiler İletişim Birimi, vatandaşların isteklerini ve taleplerini 4 farklı yoldan alıyor. Karabük halkı, Çağrı Merkezi İletişim Merkezi numarası 444 21 78, internet adresi http://halklailiskiler.karabuk.bel.tr ve Whatsapp iletişim hatları 0501 078 78 78 ve 0501 178 78 78 numaralar üzerinden ilgili şikayetin fotoğrafını çekip göndererek istekleri ve taleplerini kolaylıkla iletebilirler. İstek ve talepler anında kayıt altına alıp, ilgili birimlere aktarıldıktan sonra vatandaşlara da geri dönüş yapılarak istekleri ve talepleri hakkında bilgi veriliyor.

Karabük Belediyesi Halkla İlişkiler İletişim Birimi 444 21 78 numaralı hatta bugüne kadar gelen 123.605 aramadan,11.705 başvuru talebi oluşturulmuş olup bu başvuruların %90'ı çözüme kavuşturulmuştur.

Vatandaşların yeni hizmete giren WhatsApp iletişim numaralarından ilgili şikayetlerinin fotoğrafını çekip, bilgilerini ileterek istek veya taleplerini iletmesi durumunda yine ilgili birimlere aktarılmakta ve çözüme kavuşturulmaktadır.

Karabük Belediyesi Halkla İlişkiler Birimi İletişim Merkezi daha iyi, daha güzel, daha sorunsuz ve daha yaşanabilir bir Karabük için 7/24 Karabük halkının hizmetinde olmaya devam edeceklerini belirttiler.

karabük belediyesi karabük belediyesi iletişim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ali     2017-11-03 adam gibi adamsin baskanim karabuk yine sizinle devam diyecek Ak partiden bir vekil bile cikamiyacak bu gidisle 2019 isimize geldi vekillerle belediye baskanlarinin tartismalari
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı