Advert
sandalye fabrikası karabük

SAKEM’DE Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi

Girişimcilik Destek Programı kapsamında KOSGEB tarafından düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezinde gerçekleşti. Eğitim KOSGEB Müdürü Serhat Saygın ve KOBİ Uzmanı Metin İnce tarafından verildi.

SAKEM’DE Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi
Bu içerik 1141 kez okundu.

Eğitim Programının açılış konuşmasını yapan Saygın, eğitime katılanlara KOSGEB’in desteklediği ve desteklemediği projeler hakkında bilgiler verirken eğitimleri sık sık yapıldığını KOSGEB’in web sitesinde takip edilebileceğini ve eğitimlere katılamayanların üzülmemeleri gerektiğini bir sonraki programı takip ederek katılabileceklerini söyledi.

Eğitime katılanların ve sonunda destek almaya hak kazananların projelerinde öncelikle doğru iş, doğru zaman ve doğru faaliyet olmasına mutlaka dikkat etmeleri gerektiğini ifade eden Serhat Saygın; “Bunlar mutlaka dikkat edin. Eğitim bu işin en kolay yönlerinden birisi. Yapacağınız iş size uygun bir iş mi, kazanabilecek misiniz bunlara odaklanın. Bununla birlikte Karabük ilimizde 4000’in üzerinde sertifikalı girişimcimiz bulunmakta. Bu da önemli bir rakam. Ben katılımlarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Eğitim Programı KOBİ Uzmanı Metin İnce tarafından katılımcılara projelerin değerlendirilme aşaması ile ilgili verdiği bilgilerle devam etti. 

KOSGEB SAKEM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı