Advert
sandalye fabrikası karabük

Medikar’dan Bölge de Bir İlk Daha

Karabük de yaşayan ve 1 senedir şiddetli baş ağrısı, balgam, burun tıkanıklığı ve akıntısı şikayeti olan 30 yaşındaki Kifah Khudhaır İstanbul'da bir çok hastanede hastalığına çare bulamadı. İstanbul da büyük bir hastanede polip çıkarması ameliyatı olmasına rağmen, şikayetleri devam edince yaşadığı ilde doktor arayışına girdi.

Medikar’dan Bölge de Bir İlk Daha
Bu içerik 3795 kez okundu.
Advert

 

Medikar Hastanesinde görev yapan  Kulak Burun ve Boğaz uzmanı Op.Dr. Gerçek İlker Şiriner'e muayene olan Khudhaır yapılan endoskopik sinüs ameliyatı ile eski sağlığına kavuştu.

Hastanın daha önce  ameliyat olmasına rağmen şiddetli baş ağrısı, burun tıkanıklığı ve akıntısının  olduğunu söyleyen Kulak Burun ve Boğaz uzmanı Op.Dr.Gerçek İlker Şiriner "Hastamız İstanbul'da büyük bir hastanede polip çıkarma ameliyatı olmuş. 1 ay geçmesine rağmen şikayetleri aynen devam etmiş. Bize gelen hasta, yapılan muayene  sonucu, endoskopik sinüs ameliyatına karar verdik.1.5 saat süren ameliyat sonun da  hastamız eski sağlığına kavuştu ve 1 gün sonra taburcu ettik. Sinüslerin fonksiyonların sürdürmelerini sağlamak için sinüs ağızlarının riskli bölgedeki poliplerin temizlenmesini sağladık. Bölgemizde de ilk defa yapılan bir ameliyattır."

Endoskopik sinüs ameliyatlarının, alanında tecrübeli olan  hekimler tarafından yapılmasını tavsiye eden Şiriner; “Bu ameliyat bu konuda eğitim almış, tecrübesi olan ve özel aletlerle yapılan bir ameliyattır. Şikayeti olan hastaların özellikle tecrübesi iyi olan uzmanlara ameliyat olmalarını tavsiye ediyorum." diye sözlerine ekledi.        

Kifah Khundhaır taburcu olurken, kendisini sağlığına kavuşturan Özel Medikar Hastanesi Op.Dr. Gerçek İlker Şiriner ve çalışanlarına  sonsuz teşekkür ederim dedi.

MEDİKAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı