Advert
sandalye fabrikası karabük

Kaymakam Adayı Çelebi’den Ürkmezer’e Veda Ziyareti

​Kaymakam adayı Abdurrahman Çelebi 3 haftalık stajını birlikte yaptığı Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer’i Kaymakamlık Makamında ziyaret ederek teşekkürlerini iletti.

Kaymakam Adayı Çelebi’den Ürkmezer’e Veda Ziyareti
Bu içerik 1200 kez okundu.
Advert

Genç Kaymakam adayına bilgi ve deneyimlerini aktarmaya çalıştığını ifade eden Ürkmezer, "3 haftalık staj süresince çalışmalarımızı yakından takip ederek, deneyim kazanmış olduğunu düşünüyorum. Kendisinin gelecekte çok iyi bir Kaymakam olacağını tahmin ediyorum. Ülkemizin değişik coğrafyalarına giderek görev yapacak. Bizlerden sonraki nesillere emanet edeceğimiz hizmet meşalesini, aktarırken mümkün olduğunca parlak bir ışık saçmasını sağlayacak. Ben  bu duygularla, Ülkemiz için birbirinden güzel  hizmetlere imza atmasını temenni ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

Çankırı ili Korgun İlçesine atanan Çelebi ise kendisine gösterilen yakın ilgi ve alakadan dolayı Ürkmezer’e teşekkür ederken, “Sayın Kaymakamımızın deneyimlerinden ve bilgisinden faydalanmak beni ziyadesi ile mutlu etmiştir. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi.

Ürkmezer ziyaret sonrası Çelebi’ye Rölyef bir Safranbolu tablosu hediye etti.

fatih ürkmezer Abdurrahman Çelebi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı