Advert
sandalye fabrikası karabük

AK Parti Karabük Milletvekili Uysal'dan 10 Kasım Mesajı

AK Parti Karabük Milletvekili Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkan Vekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal, 10 Kasım Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 79. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

AK Parti Karabük Milletvekili Uysal'dan 10 Kasım Mesajı
Bu içerik 835 kez okundu.
Advert

Milletvekili Uysal yayımladığı mesajda; “Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük asker ve devlet adamı Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete irtihalinin 79'inci yıl dönümünde rahmet ve saygıyla anıyoruz. 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, “Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.” sözüyle, Cumhuriyetimizin sonsuza dek yaşatılması konusunda milletimize olan güven ve inancını ifade etmiştir. İstiklal mücadelemizde vatanını ve bayrağını kahramanca savunan, tüm zorlu koşullara rağmen geleceğine ve iradesine sahip çıkan aziz milletimiz, bugün de ülkemize yönelik tüm saldırıları bozguna uğratacak azim ve kararlılığa sahiptir. 

Cumhuriyetimizin 100. yılında bugünkünden çok daha güçlü, çok daha itibarlı, çok daha demokratik, çok daha müreffeh bir Türkiye olacaktır. Bu bilinçle bizler gelecek hedeflerimize emin adımlarla ilerlerken, birlik ve beraberlikte ısrarcı olmaya devam edecek, özgürlüklerden asla taviz vermeden barış ve huzur içinde Türkiye'yi büyütmeyi kararlılıkla sürdüreceğiz. 

Bu düşüncelerle,  vefatının 79. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanımız için kanlarını bu toprağa dökmüş şehitlerimizi rahmet ve minnetle, gazilerimizi de şükranla anıyorum.” ifadelerini kullandı.

10 kasım mustafa kemal atatürk burhanettin uysal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı