Advert
sandalye fabrikası karabük

Karabük Üniversitesi Araştırma Görevlisi Alım Sınavları Torpil mi Yapılıyor Sorusunu Akla Getirdi

Karabük Üniversitesi Araştırma Görevlisi Alım Sınavları Torpil mi Yapılıyor Sorusunu Akla Getirdi

Karabük Üniversitesi Araştırma Görevlisi Alım Sınavları Torpil mi Yapılıyor Sorusunu Akla Getirdi
Bu içerik 7522 kez okundu.

Karabük Üniversitesi tarafından akademisyen ihtiyacının karşılanması için yapılan sınavların sonuçları akılları karıştırdı.

Üniversite'nin resmi sitesindeki verileri inceleyen ilgili bazı taraflar sonuçlar karşısında şaşkına döndü. Diploma notu'ndan Ales ve İngilizce sınavına kadar oldukça yüksek notlara sahip bazı adaylar Üniversite tarafından yapılan mülakat ve diğer sınavlarda düşük puanlar alırken, yine Diploma notu, Ales ve İngilizce notları çok düşük olan bazı adayların ne hikmetse üniversite tarafından yapılan mülakat yada diğer sınavda bir anda çok yüksek puanlar aldığı ortaya çıktı.

Araştırma görevlisi alım sınavlarında ki notlar arasındaki bu anormal  çelişki ise kafalarda "Torpil mi Yapılıyor" sorusunu akla getirdi.

Aylardır yazdığımız iddia ve haberleri yalanlamayan, açıklama yapmayan Karabük Üniversitesi Rektörü Polat bakalım bu konuda açıklama yapacak mı yoksa yine sessiz kalıp işleri bildiği gibi yapmaya devam mı edecek!

İŞTE BELGELER

 

karabük üniversitesi kbü refik polat araştırma görevlisi sınavları torpil
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Osman NARLI     2017-12-06 Karabük kendi evladına sahip çıkmazsa olacağı budur, hatayı başkalarında aramayın. Üniversiteye alınan ya da alınmış Konya' lı ları bir araştırın bakalım, bu memleket kiminmiş öğrenelim.
Adaletsizlik cemiyetleri yikar.     2017-11-20 Maraşlisindan konyalisina yozgatlisindan sakaryalisina seref hak hukuk adalet silahşörlugu yapan lakin menfaatine geldiginde torpille emek hirsizligina mahal veren suphe uyandiran kul hakki yiyen her kim var ise araştırılmalı. Yasal olan herşey helal degildir. Muhterem zatın dedigi gibi. Adaletsizlik cemiyetleri yikar.
Mehmrt     2017-11-18 Üniversitede hormonlu torpilli bir yapı var. onların önü sonuna kadar açık. Derse girmeyip ek ders ücreti alan utanmazlar var. YÖK gelip inceleme yapmalı.
Cemal     2017-11-12 Her türlü torpil işliyor.Bakın mühendislikte kaç kişi mühendis?Kaç kişi uyduruk şekilde alınmış ama ne hikmetse birden önü açılmış,yürü ya kulum olmuş. Birden suyun başına,makamlara gelmiş?inceleyin dekanları,yardımcıları,bölüm başkanlarını,daire başkanlarını.hangi fakültede kim ne kadar ders ücreti alıyor ama ne kadar derse giriyor?kimin kaç dairesi olmuş memur maaşıyla?
Mustafa     2017-11-12 Günaydın, yenimi öğreniyorsunuz?Hakyol üyelerine her kapı açıktır.İçerde hakyoldan olmayan, hele ki taraf olmayan yada hakyola karşı duran herkesin başına çorap örmeye çalışıyorlar.Onların ayağı kayarsa yerine bir hakyolcu gelir
ahmet     2017-11-11 zaten bu memlekette üniversitelerin bir kalemtraş bile üretecek adamları olmamasının nedeni bu...torpil zihniyeti..kul hakkı değil mi. nasıl hesap verecekler desen. bu seferde aklıma acaba bunlar ahirete de mi inanmıyorlar diye geliyor
Garabüklü     2017-11-10 Sonra üniversite neden sınavlarda başarısız? Bir de utanmadan bu okul yönetimini korumak için haberler yapan satılmış medya neden susuyor?
garamanli gamyoncu     2017-11-10 Ne torpili ya adamlar calismis kazanmis :p)))))))):))))))))):))))):)))))))):)))))):p)))))
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı