Advert
sandalye fabrikası karabük

AK Parti Karabük İl Disiplin Kurulu Başkanı Mustafa Çelenli'den Zehir Zemberek Sözler

Karabük AK Parti İl Disiplin Kurulu Başkanı Mustafa Çelenli Karabük’ün hava kirliliği ile ilgili son günlerdeki tartışma ve gelişmelere sosyal medya hesabından yaptığı zehir zemberek açıklamalar ile damga vurdu.

AK Parti Karabük İl Disiplin Kurulu Başkanı Mustafa Çelenli'den Zehir Zemberek Sözler
Bu içerik 8546 kez okundu.
Advert

 

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili'nin yaklaşık bir ay önceki çıkışı ile yıllardır konuşulan hava kirliliği tartışmaları zirve yapmıştı. Kardemir Genel Müdürü gerekli çevre yatırımlarını bir yıl içinde İHALE EDİLECEĞİNE söz verirken Marzinc'inde bu yönde çalışmalar yapacağı konuşulmaya başlandı.

Tartışmalara devletin denetleyici kurumu olan Çevre Bakanlığı adına taraf olan Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan ise ekibini toplayarak acil denetimler yaptırdı. Yaptığı açıklamalar ile de çevre kirliliği konusunda özellikle bu iki kurum için ciddi baskı ve denetim yaptıklarını söyledi.

Gelinen noktada açıklamaların halk içinde ne kadar karşılık ve ikna bulduğu soru işareti oluştururken, Ak Parti Karabük İl Disiplin Kurulu Başkanı Mustafa Çelenli'nin sosyal medya hesabından yaptığı yorum tüm kesimlere ders niteliğinde oldu.

İl Disiplin Kurulu Başkanı Çelenli sosyal medya üzerinden yaptığı yorumda;

"Sahipler kazancının, yetkililer koltuğunun,sorumlular beklentilerinin derdinde. Bu sayede millet zehir soluyor Sahipsiz, bahtı Kara bük te. Kimse kural tanımayanlara haddini bildirme cesaret ve sorumluluğuna yaklaşamıyor. Ya görmezden gelme ya da mazur gösterme yolu tercih ediliyor farklı gerekçelerle. Bu konuda kamuoyu oluşturmak da kolay değil garip şehrimizde. Tablo bu olunca zehir solumaya, hastane köşelerinde inlemeye, cılız seslerle çırpınışlara daha çok devam etmek mukadderdir Karabük’lüme. Vebali olanların cezaları ahirete kalırsa yazık olur kendilerine. Allah yardımcın olsun Karabük" dedi.

KİMLERİ SORGULADI? İŞTE SATIR ARALARINDAKİ SORULAR!

Çelenli'nin açıklamasındaki,

Koltuğunun derdinde olan kim ya da kimler?

Belklentilerinin derdinde olan sorumlular kimler?

Millet zehir soluyor Sahipsiz derken, kim sahip çıkmalıydı?

Kural tanımayanlar kimler?

Kural tanımayanlara haddini bildirme cesaretini gösteremeyenler kimler?

Vebali olanlar kimler?

karabük hava kirliliği mustafa çelenli mehmet ceylani rafet vergili burhanettin uysal mehmet ali şahin ismail altınöz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Yılmaz aydın     2017-11-12 Bunlar aldatmaca, bir yıl içinde ihale edilecektir, yıllardan beri öyle oyalama taktiği. karları insan sağlığından ve Allah korkusundan önde gidenlerin samimiyetine inanmıyorum
İbrahim     2017-11-12 Evet Mustafa bey sessizlerin sesi olmayı kendinde görev sayıp sesi çıkmayan karabük halkının hissiyatını dile getirmiş. Marzinç'i kim iş imkanı sağlayacağım diye getirdi bilmiyorum. Ama belki bu kadar kirlilik oluşturacağını ön göremediğinden çağırmış olabilir. Belkide istihtam olusturuyorum diye kamu oyu oluşturmak amacını da taşımış olabilir. Her nasılsa hava kirliliğine zehir solumaya sebep olmuş vebali kendisinedir.
Atakan Şahin - Kargisan     2017-11-11 Karabük’ün en temel sorunudur. Havasında oksijen karbondioksit ve diğer doğal bileşenler dışında ÇİNKO vb. gibi ağır metallerin bulunduğu KARA bulutlu bir şehirde insanların enerjileri ve sağlıkları da maalesef KARArıyor. İnşaallah bir kampanya ve halk oyu oluşur ve bu sorunlar çözülür. Maddiyatı elveren vatandaşımız Safranboluya taşınabiliyor fakat boğulan yine halk oluyor.
Vvv     2017-11-11 Tebrikler Mustafa Bey,cesaretiniz için,doğru sözler için...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı