Advert
sandalye fabrikası karabük

Atatürk'e Yıldönümünde Hakaret!

Karabük Üniversitesi öğrencilerinden Sümeyye Zor isimli şahıs iddialara göre sosyal medya hesabından Atatürk'e hakaretler yağdırdı.

Atatürk'e Yıldönümünde Hakaret!
Bu içerik 2816 kez okundu.

Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıldönümünde gözyaşı dökerken Atatürk’e hakaret edenlere bir yenisi daha eklendi.

Karabük üniversitesi öğrencisi 22 yaşındaki Sümeyye Zor, iddiaya göre sosyal medya hesabından tepki toplayan paylaşımlar yaptı. Geçen ay yaptığı iddia edilen paylaşımlarıyla ilgili genç kadın, instagram hikayesinde Atatürk’ün portresi ile çekilmiş fotoğraflarını koyarak, “Naber lan cehennem kütüğü, nasıl gidiyor ebedi azaplar” ifadelerini paylaştı.

Sosyal medyadan gelen tepkilere de yanıt veren Sümeyye Zor’a bir takipçisi, “Yasal olarak işlediğin suçtur. Mahkemelerde ve birçok yazılı beyanname ile başvurularımı şu an yapıyorum. 22 yaşına kadar öğrenemediğin bazı edep ve ahlak kurallarını belki bu zamandan sonra öğrenebilmen dileğimdir” diye yazıp gönderdi. Sümeyye Zor ise bu sözlere, “Tamam yap” diyerek yanıt verdi.

Sümeyye Zor kamuoyundan gelen tepkilerin ardından sosyal medya hesaplarını kapattı.

KAYNAK:

mustafa kemal atatürk 10 kasım atatürk'e hakaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?