Advert
sandalye fabrikası karabük

Av. Hakan Yılmaz Karabükspor Başkanlığına Aday Olmayacağını Açıkladı

Av. Hakan Yılmaz 20 Aralık 2017 tarihinde yapılacak olan Kongrede Karabükspor başkanlığına aday olmayacağını açıkladı.

Av. Hakan Yılmaz Karabükspor Başkanlığına Aday Olmayacağını Açıkladı
Bu içerik 1499 kez okundu.

Karabükspor başkanlığına aday olmayacağını açıklayan Av. Hakan Yılmaz Karabükspor'a gönülden destek ve bağlılığının devam edeceğini belirterek;

"Kardemir Karabükspor kulübünün teneke tribününden, taş tribününden gelen bir Karabük'lü ve Karabükspor neferi olarak 15 gündür Karabükspor'umuz için büyük bir mücadele vermekteyim.

Karabükspor'umuzun son 35 senesine Karabük'lü, taraftar, yönetim kurulu üyesi, başkan olarak Karabükspor'un her kademesinde görev yapmak üzere canlı tanıklık ettim. Amacım şan, şöhret, mevki makam değildir. Tek gayem Kardemir Karabükspor'umuzun kurtarılmasıdır. Karabükspor ile sevinen , Karabükspor ile üzülenlerin adamıyım, Karabükspor da çalışıp evine ekmek getiren emekçilerin adamıyım. Ben Karabük'ün adamıyım.

Bu süreçte bana büyük destek olan başta mavi ateş taraftarlar derneği olmak üzere gerçek Karabükspor'lulara ve Karabük'lülere teşekkür ediyorum.

Ancak üzülerek ifade etmem gerekir ki gelinen aşamada, ivedi olarak çözülmesi gereken problemlerin çözülemeyeceği anlaşılmıştır. Bu nedenle 20.11.2017 tarihinde yapılacak kongrede aday olamayacağımı üzülerek kamuoyunun bilgisine sunarım. Bundan böyle büyük Karabükspor taraftarı ve mavi ateşin yanında tribünlerde Karabükspor'a gönülden destek ve bağlılığım devam edecektir." dedi.

hakan yılmaz karabükspor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Adem     2017-11-15 Bu karabuge bu saatten sonra kimse talip olmaz...bir kişi hariç sayın rafet vergili
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı