Advert
sandalye fabrikası karabük

Başkan Altınöz 'STK Buluşmaları' ile İlgili Konuştu

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, 1 Kasım'da "STK Buluşmaları" adı altında gerçekleşen toplantı hakkında konuştu.

Başkan Altınöz 'STK Buluşmaları' ile İlgili Konuştu
Bu içerik 441 kez okundu.

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, 1 Kasım da Karabük’ü ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı aynı zamanda Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Harun Karacan’ın “STK Buluşmaları” toplantısının ardından yapılan çalışmalar ile ilgili açıklamada bulundu.

Altınöz açıklamasında şu konulardan bahsetti;

“1 Kasım Günü AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Karabük’ü ziyaret ederek sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelmişti. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Karabük’te ‘STK Buluşmaları’ toplantısında STK temsilcilerinden talep ve sorunlarını dinleyip bilgiler almıştı.

 01.11.2017 tarihinde Karabük ilimizde Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri ile gerçekleştirilen toplantıda, temsilciler tarafından iletilen talepler. Talepler çözümleri hususunda ilgili kurumlara yönlendirilmiştir

 STK temsilcileri tarafından bildirilen toplam 42 talep ilgili Bakanlık ve kuruluşları iletilmiştir. Ak Parti il Başkanlığı olarak bizde bu taleplerin takipçisi olmaya devam edeceğiz.”

ismail altınöz karabük stk karabük ak parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dikkat! Adınıza Haciz İşlemi Başlatılmış Olabilir
Dikkat! Adınıza Haciz İşlemi Başlatılmış Olabilir
Kaçak Avlanan Avcılara 31 Bin TL Ceza
Kaçak Avlanan Avcılara 31 Bin TL Ceza