Advert
sandalye fabrikası karabük

Uzun: "Kendi İmkanlarımız İle Bir İlke Daha İmza Attık"

Karabük İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun, malzeme ocağında yapılacak kaya patlatma alanında incelemelerde bulunarak kendi imkanları ile bir ilke daha imza attı.

Uzun:
Bu içerik 940 kez okundu.

Safranbolu ilçesine bağlı Yukarıdana Köyü’nde, Yol ve Ulaşım Hizmetlerine bağlı ekiplerin yapacağı kaya patlatma alanında incelemelerde bulunarak Maden Mühendisi Orhan Nallı’dan bilgi alan Genel Sekreter Uzun; “Daha önce müteahhit firmaya verdiğimiz kaya patlatma işini bugün kendi personelimiz ile gerçekleştirerek bir ilke daha imza attık. Yapılan çalışma neticesinde 5-6 bin ton malzeme üretilecek. Şimdi seyyar konkasörümüzü de buraya kurarak çalışmalarımıza süratle başlayacağız” diye konuştu.

Her geçen gün kendini yenileyen bir kurum olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini belirten Genel Sekreter Uzun, “Güçlenen makine parkımız ile kendi işimizi kendimiz görüyoruz. Personellerimiz de deneyimli, böyle olunca da güzel işlere imza atıyoruz. Gayretlerinden dolayı personellerimize teşekkür ederim. Bundan sonrada başarılı çalışmalarımız devam edecek” dedi.

mehmet uzun Karabük İl Özel İdare
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dikkat! Adınıza Haciz İşlemi Başlatılmış Olabilir
Dikkat! Adınıza Haciz İşlemi Başlatılmış Olabilir
Kaçak Avlanan Avcılara 31 Bin TL Ceza
Kaçak Avlanan Avcılara 31 Bin TL Ceza