Advert
sandalye fabrikası karabük

Safranbolu Fuarın Gözdesi Oldu

Uluslararası Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, Yapı Yenileme ve Restorasyon Fuarı (YAPEX), Antalya Expo Center’da 25. kez kapılarını açarken Safranbolu bu önemli fuarda da yerini belli etti.

Safranbolu Fuarın Gözdesi Oldu
Bu içerik 898 kez okundu.
Advert

Katılımcıların nerdeyse tamamı teknolojik çalışmalar sergilerken turizm Cenneti olmaya aday Safranbolu ise Belediye tarafından Antalya’ya götürülen Safranbolu Evi ile fuarın ilk gününe damgasını vurarak ziyaretçi akınına uğradı.

Ziyaretçiler ile teker teker ilgilenen ve Safranbolu standında konuk eden Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, ilgiden hayli mutlu olduklarını kaydederken; “Safranbolu bir dünya markası. Bu markayı hem gerektiği gibi anlatmak hem de tanıtımına katkı sağlamak zorundayız. Burada üzerimize düşen görevi en iyi şekilde ifa etmeye çalışıyoruz. Fuarın ilk günü olduğu gibi ikinci günde de çok sayıda ziyaretçimiz oldu” dedi.

Katılımcıların büyük bir çoğunluğunun teknolojik objeler ile katılım sağladıklarını ifade eden Ürkmezer; “Fuarın ikinci günü olmasına karşın standımız oldukça yoğun bir ilgi görüyor. Bununla birlikte tanıtım cd’si, broşür ve lokum ikramlarında bulunuyoruz. Yine bu gün ziyaretçilerimiz arasında ÇEKÜL Vakfı Başkanı Metin Sözen beyefendi, çok sayıda vatandaş ve yerli yabancı firma yetkilileri vardı. 5. Kez katıldığımız fuarda Safranbolu’muzu tanıtmak ve turizmine katkı sağlayabilmek için çalışmaktayız. İnşallah buradan güzel bir fuar dönemi geçirip geri döneceğiz” şeklinde konuştu.

safranbolu Safranbolu Evi Fatih Ürkmezer YAPEX Antalya Expo Center
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı