Advert
sandalye fabrikası karabük

AK Parti Karabük Gençlik Kolları Başkanı Hasan Şahin Oldu

AK Parti Karabük Gençlik Kolları Başkanlığı’na atanan isim Hasan Şahin oldu.

AK Parti Karabük Gençlik Kolları Başkanı Hasan Şahin Oldu
Bu içerik 2423 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerden AK Parti İl Başkanlığı yönetimine seçilen Gençlik Kolları Başkanı Hakan Eren’in görevinden ayrılmasının ardından yerine parti genel merkezi tarafından atama yapıldı. AK Parti Genel Merkezi tarafından Karabük Gençlik Kolları Başkanlığı görevine Hasan Şahin atandı.

Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, “AK dava bir bayrak yarışıdır. AK davaya gönül veren bir önceki Gençlik Kolları Başkanımız Hakan Eren, yeni oluşturulan İl Yönetimine seçildi. Genel Merkezimiz tarafından da Hasan Şahin kardeşimizin Gençlik Kolları Başkanlığına ataması yapılmıştır. Gençlik Kolları Başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyorum. Rabbim yar ve yardımcısı olsun. Hakan Eren kardeşimize de yapmış olduğu çalışmalar için teşekkür ediyor ve İl Yönetiminde yapacağı hizmetlerinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

Hasan Şahin ise; kendisine bu görevi layık gören genel merkez yetkililerini ve partisinin tüm kademesinde bulunan partililerine teşekkür ederek, bu görevi layığı ile yerine getirmenin gayretinde olacağını söyledi.

Partisinin gençliğe verdiği önemin bilincinde olduğunu kaydeden Şahin, gençliğin bayrağını bir adım ileriye götürmeyi amaçladığını ifade etti.

 

İsmail Altınöz ak parti karabük hasan şahin AK Parti Karabük Gençlik Kolları Başkanlı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı