Advert
sandalye fabrikası karabük

AK Parti Safranbolu Bayramlaşma Programı

AK Parti Safranbolu İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen bayramlaşma programına ilgi yoğundu. AK Parti Safranbolu İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen bayramlaşma programına AK Parti Karabük Milletvekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, AK Parti Safranbolu İlçe Başkanı Ali Kaya, partililer ve vatandaşlar katıldı.

AK Parti Safranbolu Bayramlaşma Programı
Bu içerik 981 kez okundu.

AK Parti Safranbolu İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen bayramlaşma programına ilgi yoğundu. 
AK Parti Safranbolu İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen bayramlaşma programına AK Parti Karabük Milletvekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, AK Parti Safranbolu İlçe Başkanı Ali Kaya, partililer ve vatandaşlar katıldı.
Bayramlaşma programının açılış konuşmasını yapan AK Parti Safranbolu İlçe Başkanı Ali Kaya, Ramazan ayında tutulan oruçları ve yapılan ibadetleri bayram namazıyla taçlandırdıklarını ifade ederek, “Rabbim her ayı Ramazan ayı gibi geçirmeyi nasip etsin. Ramazan bayramını sevgi ve kardeşlik birlikteliğimizin göstererek kutluyoruz ancak ülkemizde olduğu gibi dünyada da terör ön planda. Şuan buruk bir şekilde bayram geçiriyoruz. Çocuklar bayramı bayram olarak yaşayamıyor. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da belirttiği gibi hakkımızı hukukumuzu aramaya devam edeceğiz. Dirayetli bir liderimiz var. Dünyada olan sıkıntıları göz önüne aldığımızda bizim yaşadığımız sıkıntılar yaşanmıyor diyecek kadar az. İnşallah Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşuyla mücadelemiz devam edecek. Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım’ın dediği gibi, yolları böldürürüz ama ülkeyi asla.” Diyerek sözlerine son verirken bayramlaşma programına katılanlara teşekkürlerini ve bayram tebriğini iletti.
AK Parti Safranbolu İlçe Başkanı Ali Kaya’nın ardından söz alan Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy ise herkesin mübarek Ramazan Bayramını kutladığını ve Safranbolu’da Ramazan ayının güzel geçtiğini belirtti.
Bayramlaşma programında son konuşmayı yapan AK Parti Karabük Milletvekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal, AK Parti yönetimiyle Türkiye’nin şaha kalktığını anca jeopolitik konum olarak Anadolu’nun sıkıntılı bir coğrafyada bulunduğunu belirterek, “Mümkün olsa da Anadolu’yu 600 bin km civarında güneye veya kuzeye taşıyabilseydik, bugünkü problemleri yasamazdık. AK Parti yönetimiyle Türkiye şaha kalktı. AK Parti iktidara gelene kadar her vatandaş kendini Avrupa’ya atmak isterdi. Kaçak göçek gitme derdindeydi. Bugün ise öyle bir şey yaşamıyoruz. Bilakis artık Türkiye’ye dönüş var. Büyük güçler bu dönüşten rahatsız. Nasıl olurda Türkiye bizden borç istemez, bize boyun eğmez diye bizi birbirimize düşürmeye çalışıyorlar. Bilirsiniz sırtlanlar suru halinde gezerler kendilerinden kat ve kat büyük avları vardır. Sırtlanlar ısırır, kaçar. En son hep birden çullanıp devasa avlarını yerler. Bunlar da bu ülkenin liderini ısırıyorlar. Daha önce bizim liderlerimizi böyle avladılar. Adnan Menderes’i içerden ve dışarıdan sırtlanlar sürekli ısırarak dar ağacına götürdüler. Turgut Özal döneminde de bu ülke kendi ayakları üzerinde durmaya başladı. Ardından Turgut Özal’ın vefatının nasıl olduğu hala tartışma konusu. Eğer biz liderimize sahip çıkamazsak konumuzu korumayız. Dünyanın en büyük havaalanını yapıyoruz dünya kıskanıyor. Dünyanın merkezi İstanbul olacak. Bu zenginleşmeyi ne Avrupa ne ABD ne de dünya kabullenmiş değil. Biz hakkımızı koruyoruz, mazlumları da koruyoruz ve bu dünyanın işine gelmiyor. Biz bir aileyiz. Biz bu lideri yoldan bulmadık. biz seçtik, sırtlanlara yedirmeyeceğiz ve birbirimize de düşmeyeceğiz. Bayramlar birlik beraberliğin yaşandığı yerlerdir. Birlik olursak kimse bizi yıkamaz. Mücadelenin tek nedeni lideri indirmek. Nifak tohumunu ekerek bu ülkeyi ortadan kaldırmaktır. Bu durumda bütün görev bize düşüyor. Eğer birbirimize düşecek olursak komşularımız gibi oluruz. Biz birbirimize düşecek olursak oyuna gelecek olursak bizim gideceğimiz bir ülke var mı? Bize bu cennet vatanı emanet ettiler bu vatan bizim değil evlatlarımızın. Kırgınlıkları ortadan kaldırarak çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.
Konuşmaların ardından bayramlaşma törenine geçildi.

AK Parti Safranbolu İlçe Teşkilatı’nda Bayramlaşma Programı ramazan bayramı ak parti Burhanettin Uysal safranbolu ali kaya Safranbolu İlçe Başkanı Ali Kaya AK Parti Safranbolu İlçe Başkan İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen a
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı