Advert
sandalye fabrikası karabük

Karabük Üniversitesi Rektörü Polat Girmediği Derslerden Para mı Aldı?

Karabük Üniversitesi Rektörü Polat Girmediği Derslerden Para mı Aldı?

Karabük Üniversitesi Rektörü Polat Girmediği Derslerden Para mı Aldı?
Bu içerik 14584 kez okundu.

Derslerinde başarılı olamayan öğrenciler için fırsat olarak açılan Yaz Okullarında hocaların aldığı paralar eleştiri konusu oldu.

Karabük Üniversitesi ile ilgili gelen eleştirilere her gün bir yenisi eklenirken, Rektör Polat sessiz kalmaya devam ediyor.

Karabük Derin Haber’e ulaşan son iddia ise “vah devletim, vah üniversitem” dedirten cinsten.

İddialara göre Karabük Üniversitesi Rektörü Polat geçtiğimiz yaz açılan yaz okullarında girmediği derslerden 23 bin lira para aldı. Leyleği havada gören ve sık sık yurt dışı seyahatleri ile gündeme gelen Rektör Polat’ın yerine asistanlarının yaz kurslarındaki derslere girdiği ancak bu parayı derse girmiş gibi Rektör Polat kendisi aldı.

Şimdi öğrenciler ve aileleri binbir zorluk ile yaz okulları için ödedikleri paraların gerçekten derslere girilmeden alınıp alınmadığını soruyor?

karabük üniversitesi refil polat kbü yaz okulu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Osman NARLI     2017-12-06 Sayın rektörün yaptıkları bunlarla kalsa yine iyi! Üniversiteden ayrılan öğretim üyeleri, kendisine oy vermeyen öğretim üyelerine sebepsiz yere kadro vermemek, Cemaat yapılanması, Dediğim dedik çaldığım düdük tavrı. Umarım Üniversite adına kazanımlarımızın tamamı yok olmaz.
Muhammet     2017-11-27 Allah yoluna, peygamber uğruna değil bu yaptıkları. Kendi cemaatlerine ve kendi ceplerine çalışıyorlar. Rektör, yardımcıları, dekanlar kul hakkına giriyorlar! Hesabı sorulacak tüm yaptıklarının.
İsmet     2017-11-25 Zamanında Burhanettin hoca aldı bunları buraya şimdi Hocayı kampüse sokmuyorlar. Öyle nankör bunlar daha neleri çıkacak kurcalasan kimbilir. Mütahitlikten kazan, girmediğin dersten kazan, döner sermayeden kazan bunlar senden çıkar inşallah. Senin gibi din tüccarlarnın yatacak yeri yok.
Ayhan     2017-11-25 Recep İvedik'ten ne bekliyorsunuz? Rektörlük öncesi malvarlığı ile kıyaslaması yapılsın, derslere girip girmediği kamera kayıtlarından incelensin.
Mehmet     2017-11-25 Allah korkusu olsa, vicdanı olsa böyle yapmazdı. Milletin kuyusunu kazıyor, yeri geldiğinde ateistlerle bile işbirliği yapıyor.
Hüseyin     2017-11-25 Rektör tüm kadrolara, makamlara kendi cemaat üyelerini atıyor, var olanlara tezgah kuruyor. Kutsal kitabımız Kur'an-ı Kerim'de ve hadis-i şeriflerde işi ehline verin diye buyuruluyor. O ne yapıyor?
said     2017-11-25 Sozde din var ama ahlak yok
Seher     2017-11-25 Burhanettinin pisliklerini temizlemekten iş yapamadım diyormuş kendisi meclislerde. Kendi pisliklerini kim temizleyecek acaba diye sormak lazım.
Mustafa     2017-11-25 Sait bey yurt dışında yapılan lüks harcamaları Rektörlük binasına harcanan 30 milyarı ve sayıştay denetlemesini sorun araştırın Birde iki yılda üniversiteden kaçan Prof ve Doç hocaları sorun yerleri doldurulmuşmudur yoksa cemmatletinden gelen boş adamlar mı alınmıştır Karabük üniversitesi iki yılda akademik olarak da çökmüştür araştırın rakamlar yalan söylemez
DOST     2017-11-25 sait bey bu haberi ulusal kanalLara. yök , cumhurbaşkanlığına, başbakanlığa göndersene.. ispat edemezse istifa etsin..hatta 23 aralıkta başbakan gelecek eğer derin ve harbi gazeteci isen sorsana bakalım yüzü nasıl olacak...bir değil iki değil batırdı batırdı üniversiteyi..şehri...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?