Advert
sandalye fabrikası karabük

Karabük’te “Tüketici Hakları” Konulu Resim Yarışması Düzenlenecek

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü ile Millî Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından “Tüketici Hakları” Konulu Resim Yarışması Düzenlenecek. Yarışmaya Türkiye’deki resmi ve özel okullarda eğitim ve öğrenim gören ortaokul öğrenciler katılım sağlayabilecek.

Karabük’te “Tüketici Hakları” Konulu Resim Yarışması Düzenlenecek
Bu içerik 855 kez okundu.
Advert

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü ile Millî Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen resim yarışmasına 5. 6. 7. Ve 8. Sınıf öğrencileri katılım sağlayabilecek.

Yarışmada dereceye giren ilk 3 eser ödüllendirilecek.

-ESERLER NEREYE TESLİM EDİLECEK?

Resim yarışmasına öğrenciler, doldurup imzaladıkları fotoğraflı başvuru formu ve 35×50 formatındaki eserin aslı (orijinali) ile katılabilecekler. Öğrenciler, Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi http://tuketici.gtb.gov.tr/adresinden, Ayrıca https://www.facebook.com/etuketici/ ve https://twitter.com/etuketici sosyal medya adreslerinden, başvuru formu ile yarışma şartnamesine ulaşabilecekler.
Öğrencilerin, resimlerini,1 Kasım 2017 – 02 Şubat 2018 tarihleri arasında, Yarışma Şartnamesi ekinde iletişim bilgileri belirtilen yaşadıkları şehirde bulunan Ticaret İl Müdürlüklerinde bulunan yarışma sekretaryasına, elden, posta veya kargo aracılığıyla teslim etmesi gerekiyor.
Öğrenciler, ayrıca yarışmayla ilgili (0 312) 449 44 11 – 449 44 73 no’lu telefonlardan da bilgi alabilecekler.
 

Tüketici Hakları Konulu Resim Yarışması karabük resim yarışması
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı