Advert
sandalye fabrikası karabük

Emeklilere Afyon'da Termal Kaplıca

Karabük Emekliler Derneği Başkanı Celal Bulut, emekliler için Afyon’da termal kaplıca yapılması için karar alındığını açıkladı. Ayrıca Başkan Bulut Kirkille’de emekliler için yapılan TOKİ evlerinden satın almak isteyen emeklilerin 5 Aralık’ta Safranbolu Halk Bankasından müracaat edebileceklerini belirtti.

Emeklilere Afyon'da Termal Kaplıca
Bu içerik 1869 kez okundu.
Advert

Geçtiğimiz hafta Afyon’da gerçekleştirilen Başkanlar Kurulunu toplantısına katılan Başkan Bulut, emekliler için Afyon’da termal kaplıca yapılması için karar alındığını açıkladı.

Kirkille’de emekliler için yapılan 5 Aralık’ta satışı gerçekleştirilecek olan TOKİ evlerinden, talep eden emeklilerin Safranbolu Halk Bankasına müracaat etmeleri gerektiğini belirten Başkan Bulut, emekliler tarafından talep olmaması durumunda yöre halkının satışına sunulacağını belirtti.

Evlerin bedelleri hakkında da bilgi veren Başkan Bulut, “Bu evlerin bedeli 98 bin TL ile 132 bin TL arasında olup 11 bin TL peşin, taksitleri ise 483 TL ile 640 TL arasında değişmektedir. 5 Aralık’ta satışı yapılacak olan Kirkille’de bulunan bu evlerden almak isteyenler Safranbolu Halk Bankasına müracaat edebilirler. Eğer emeklilerden de almayan olursa yöre halkının satışına sunulacaktır. Belenköy’e yapılacak TOKİ evlerinin ilk etabı olan 1144 adet evin ihalesi 11 Aralık’ta yapılacaktır. Kura çekimi için ise üyelerimiz haberdar edilecektir.” İfadelerini kullandı.

Karabükspor’un son zamanlarda geçirdiği sıkıntılara da değinen Başkan Bulut; “Bilindiği gibi Karabükspor sıkıntı içerisinde, yönetim istifa etti. Yeni yönetim kurulamadı. Bir çok büyük şehir Süperlig'e çıkmak için uğraşırken biz Süperlig'e ki takımımıza sahip çıkamıyoruz. Yukarıdan aşağıya kadar herkesin sorumluluğu var. Siyaset, Belediye, Kardemir, Sendika biran evvel bir araya gelip bu sorunu çözmeli. Karabük halkı da biraz duyarlı olup Karabükspor’a sahip çıkmalı, Karabük 1000-2000 seyirciye oynamamalı.” dedi.

karabük emekliler derneği karabük toki
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı