Advert
sandalye fabrikası karabük

Çeber ve Ürkmezer'den Okul Ziyaretleri

Vali Kemal Çeber ve Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer, Safranbolu'da bulunan Şehit Mustafa Arık Ortaokulu, Gümüş İlkokulu ve Abdurrahman Yerlikaya Anadolu Kız İmam Hatip Lisesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Çeber ve Ürkmezer'den Okul Ziyaretleri
Bu içerik 795 kez okundu.

İlk olarak Şehit Mustafa Arık Ortaokulu ve Gümüş İlkokulunda incelemelerde bulunan Vali Çeber, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse ve okul idarecilerinden bilgiler aldı. Öğretmenler odasında görevli öğretmenlerle bir araya gelerek bir süre onlarla sohbet eden Vali Çeber taleplerini ve sorunlarını dinlediği öğretmenlerimizin yaklaşan 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutlayarak başarı dileklerinde bulundu.

Ziyaret ve inceleme programına Abdurrahman Yerlikaya Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi ile devam eden Vali Çeber hayırsever işadamı Abdurrahman Yerlikaya ile birlikte okul ve müştemilatında incelemelerde bulunarak sınıfları ziyaret etti. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali Çeber, öğrencilere derslerinde başarılar diledi.

Safranboluda gerçekleştirdiği ziyaret ve incelemelerine Yazıköy’de Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve İl Özel İdaresinin ortak projesi olarak hazırlanıp BAKKA projesi kapsamında yapımına devam edilen ve bitme aşamasına gelen Yazıköy Engelsiz Yaşam Merkezi ile devam eden Vali Çeber, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Galip Sökmen ve yüklenici firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

kemal çeber fatih ürkmezer safranbolu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı