Advert
sandalye fabrikası karabük

Safranbolu Belediyesi Yol Çalışmalarına Devam Ediyor

Safranbolu Belediyesi ana cadde, mahalle ve ara arterlerde bozuk olan yollarda bakım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Safranbolu Belediyesi Yol Çalışmalarına Devam Ediyor
Bu içerik 541 kez okundu.

Kış aylarının gelmesi ile birlikte çalışmalarını daha da hızlandıran Asfalt Şantiye Şefliğine bağlı ekipler Safranbolu’da ana cadde, mahalle ve ara arterlerde bozuk olan yollarda bakım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Dr. Fatih Ürkmezer; “Bilindiği üzere kış aylarına girmiş bulunmaktayız. Bu nedenle yağışlar başlamadan evvel özellikle asfalt başta olmak üzere kaldırımlarda bakım gerektiren bölgelerde çalışmalarımızı hızlandırdık. Ekiplerimiz mesai mefhumu gözetmeksizin gece gündüz çalışıyorlar” dedi.

2017 yılı içerisinde yaklaşık 50 bin ton asfalt seriminin gerçekleştirildiğini kaydeden Ürkmezer, "Kendi plentimizde Avrupa standartlarında ürettiğimiz asfaltla, vatandaşlarımızın sağlığına zarar vermeden Safranbolu’muzda asfalt konusunda tüm mahallelerimizi rahatlatmak için gayret sarf ediyoruz. Yine bu kapsamda vatandaşlarımızdan gelen talepleri de ivedilikle değerlendirmeye çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Safranbolu Belediyesi Fatih Ürkmezer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı