Advert
sandalye fabrikası karabük

Ülkü Ocakları İl Başkanı İsmail Taş'tan Bayrak Açıklaması

Ülkü Ocakları İl Başkanı İsmail Taş'tan Bayrak Açıklaması

Ülkü Ocakları İl Başkanı İsmail Taş'tan Bayrak Açıklaması
Bu içerik 3652 kez okundu.
Advert

Karabük Üniversitesi'ndeki Bayrak kırizi ile ilgili olarak, olayın sosyal medyaya yansıması sonrası Karabük Derin Haber olarak okurlarımıza duyurmuştuk. Ancak Haberimizin ardından 

Karabük Üniversitesi'nin haberimizi doğrulayan ve bir çok soru sorulabilecek bu açıklamasına rağmen,

Gerek konunun hassasiyeti, ülkemizde son günlerde en fazla ihtiyaç duyulan birlik beraberlik nedeniyle,

Gerek toplum nezdinde daha fazla gerilmenin olmaması, 

Gerek fikrine, şahsiyetine, toplumdaki yerine, değer verdiğimiz dostlarımızın, görüş ve düşünceleri doğrultusunda, haberimizi yayından kaldırmış ve Karabük Üniversitesi'nden yapılan resmi açıklamaya yer vermiştik.

Karabük Üniversitesi'nin açıklamasının ardından bir açıklamada Ülkü Ocakları Karabük İl Başkanı Murat İsmail Taş'tan geldi. 

Şimdi yorumsuz olarak açıklamanın tamamını yayınlıyor ve taktiri Karabük halkı ve tüm okurlarımıza bırakıyoruz.

İŞTE YAPILAN AÇIKLAMA

KAMUOYUNA SAYGI İLE  DUYURULUR.

ÜLKEMİZİN BİRLİK VE BERABERLİK RUHUNA EN ÇOK İHTİYAÇ DUYDUĞU ŞU DÖNEMDE ÜNİVERSİTE KANTİNLERİNDE ÖĞRENCİLERİN KENDİ İMKANLARIYLA ALDIKLARI VE ÇERÇEVELETTİKLERİ BİRLİĞİMİZİN EN KUTSAL DEĞERİ ; KIRMIZISI ŞEHİT KANLARIYLA SULANAN VATAN TOPRAĞININ , HİLALİ TEK HAKİKAT BİLDİĞİMİZ İSLAMIN , YILDIZI AZİZ TÜRK MİLLETİNİ TEMSİL EDEN TÜRK BAYRAĞİMİZ ÜNİVERSİTE YÖNETİMİ İÇERİSİNDE BULUNAN BAZI KİŞİLER TARAFINDAN  UYDURULARAK HAZIRLANMIŞ , SÖZDE OLAYLAR  BAHANE EDİLEREK , SİYASİ BİR BAYRAK GİBİ GÖSTERİLMEYE ÇALIŞILARAK İNDİRİLMEK İSTENMİŞTİR.

ÖĞRENCİLER HER ZAMAN Kİ GİBİ AY YILDIZLI BAYRAGIMIZA SIMSIKI SARILIP GEREK SOSYAL MEDYA'DA GEREKSE AMFİ VE KANTİNLERDE KONUYU DİLE GETİRMESİYLE ÜNİVERSİTE YÖNETİMİ GERİ DÖNÜLMEZ BİR UÇURUMDA OLDUĞUNUN FARKINA VARMIŞ  VE BU OLAYI GAYRİ RESMİ ŞEKİLDE SÜRDÜRMEK  İSTEMİŞTİR..

 29 KASIM 2017 SAAT 15.00 DA OLAĞANÜSTÜ OLARAK  KENDİ TEKELLERİNDE OLAYIN ÜSTÜNÜ KAPATMAK AMACIYLA KANTİNCİLERLE BİR TOPLANTI DÜZENLEMİŞ  KUCAKLARINDAKİ BOMBAYI KANTİN İŞLETMECİLERİNE DAYATMAYA ÇALIŞMIŞTIR. BAYRAK KALDIRMA KARARLARINI GAYRİ RESMİ YOLLARDAN FAALİYETE GEÇİRMEK İÇİN KANTİNCİLERLE YAPTIKLARI TOPLANTIDA  , KANTİNDEKİ DUVARLARDA FİYAT LİSTESİ VE SAAT DIŞINDA HİÇ BİRŞEY OLMAYACAK , OLANLAR KALDIRSIN DİYE, ÖĞRENCİLERİN TOPLU OTURDUKLARINI GÖRÜNCE GÜVENLİĞE HABER VERİN, DAĞITSINLAR  ''TALİMATIMIZA UYMAYANLARIN SÖZLEŞMELERİNİ TEK TARAFLI FES EDERİZ DİYEREK''  EKMEK KAVGASINDAKİ KANTİNCİLERİ TEHDİT ETMİŞLERDİR.

BU TALİMATLARDA HEDEF OLAN DUVARDAKİ ŞANLI BAYRAĞIMIZ MIDIR YOKSA O BAYRAĞI ORAYA BİNBİR ZAHMETLE ASAN

İKİ YÜZLÜLERİN DEVAMLI KAPIDAN ÇEVİRDİĞİ ; VATAN SEVDALISI, BAYRAK SEVDALISI GENÇLERMİDİR.

NASIL BİR AHVAL DİR Kİ BU ÖĞRENCİLERİN ASTIKLARI AY YILDIZLI BAYRAĞIMIZI  SİYASİ BİR BAYRAK  GİBİ GÖREN, İKİ MASAYI BİRLEŞTİRİP OTURMALARINI BİLE HOR GÖREN YASAKLAMAYA ÇALIŞACAK KADAR UCUBE ZİHNİYETLER ÜNİVERSİTEDE ÇEŞİTLİ MAKAMLARDA OTURMAKTADIR.

 

ÜNİVERSİTE YÖNETİMİ

OLAYLARIN SOSYAL MEDYA YA AKTARILDIĞINI GÖRÜNCE KENDİNİ AKLAMAK İÇİN OKULUMUZUN  EN ÖNEMLİ ALANI OLARAK GÖRDÜĞÜMÜZ AY YILDIZLI STADYUM ÖNÜNDEKİ BAYRAĞI GÖSTEREREK BİZ BAYRAK DÜŞMANI DEĞİLİZ BU SÖYLENENLER YALAN HABERLERDİR DEMİŞ,

ÜNİVERSİTE YÖNETİMİNE SORUYORUZ ÖĞRENCİLER İLK  GECEYLE BERABER 2 BUÇUK  GÜN KANTİNLERİ KAPANANA KADAR BAYRAĞIMIZIN ALTINDA NEDEN NÖBET TUTUYORLAR , ATEŞ OLMAYAN YERDEN DUMAN ÇIKAR MI !

KANTİNCİLERE SORDUĞUMUZDA ONLARLA TOPLANTI YAPAN ÜNİVERSİTE YÖNETİCİSİNİN BÖYLE İFADELER KULLANDIĞINI ONLARDA TASDİK ETMİŞTİR.

.ÜLKÜ OCAKLARI KARABÜK İL BAŞKANLIĞI OLARAK SÖZ KONUSU MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERİMİZ OLUNCA MÜSEBBİBİ KİM OLURSA OLSUN ; HAKSIZLIĞIN KARŞISINDA SUSAN DİLSİZ ŞEYTANDIR DÜSTURUYLA SUSMAYIP SONUNA KADAR  HAYKIRACAĞIZ

ÖĞRENCİLERİMİZİN ARKASINDA BU OLAYIN RESMİ OLARAK TAKİPÇİSİYİZ

KAMUOYUNDA KENDİNİ AKLAMAYA ÇALIŞANLAR HAKİKATİ ALLAH (C.C) BİLİYOR BUNU AKLINIZDAN ÇIKARMAYIN.

MAZLUMUN YANINDA YUNUS 'UZ SEVGİ DOLU

 EN KUTSALIMIZA UZANANLARA KARŞI YAVUZ'UZ

ADALET DOLU.....

 

Murat İsmail TAŞ

Ülkü Ocakları Karabük İl Başkanı

ülkü ocakları murat ismail taş karabük üniversitesi bayrak krizi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İSİMSİZ     2017-12-03 konu ile ilgili sadece ülkü ocaklarının açıklama yapması olayın siyasi bir yönü olduğu anlamına geliyor, öğrencilerimizin arkasındayız diyerek kendi camiası ile ilgi kurmuş. bir vatandaş olarak şunu söyleyebilirim, eğer dedikleri gibi kantinlerde belli bir masada bir siyasi grup toplanma mekanı olacaksa, biz 20 yıl önce selçuk üniversitesinde bu tabloyu öğrenciyken gördük. kendi camianız için otorite kurmak adına karabük ve üniversiteye bu kötülüğü yapmayın. yaşı 40a dayanmış biri olarak sylyrm
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı