Advert
sandalye fabrikası karabük

Suat Şafak Arar Voleybol Turnuvası Sona Erdi

Karabük Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevini 1996-2005 yılları arasında yürüten Suat Şafak Arar anısına düzenlenen Suat Şafak Arar Voleybol Turnuvası sona erdi.

Suat Şafak Arar Voleybol Turnuvası Sona Erdi
Bu içerik 753 kez okundu.
Advert

Yenişehir Merkez Spor Salonunda düzenlenen turnuvaya Karabük Demir Çelik Anadolu Lisesi, Necip Fazıl Kısakürek Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, Mehmet Vergili Fen Lisesi ve Safranbolu 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Liseleri katıldı.

Turnuvanın şampiyonu Demir Çelik Anadolu Lisesi’ni 3-0 lık net bir skorla yenen Safranbolu 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi oldu. Demir Çelik Anadolu Lisesi ikinci, Necip Fazıl Kısakürek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üçüncü, Mehmet Vergili Fen Lisesi ise dördüncü oldu.
Ödül Töreninde konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Çetin, "Suat Şafak Arar benim yakın arkadaşımdı. Tokat’ta İl Müdürü iken Sayın Arar Karabük’te İl Müdürlüğü yaparak sizlere hizmet verdi. Kader bizi Karabük’te buluşturdu ve bize de burada destek oldu. Onun projelerini burada siyasilerimizin desteği ile Başkanlarımızın, Valilerimizin büyük destekleri ile gerçekleştirmeye çalıştırıyoruz." dedi.

Dereceye girenlere ödüllerini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin ve Suat Şafak Arar’ın kız kardeşi Şendağ Arar Albayrak takdim etti.

Suat Şafak Arar karabük Voleybol Turnuvası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı