Advert
sandalye fabrikası karabük

YEREL TV SAHİBİ ŞANTAJ’DAN GÖZALTINDA

Yerel ve ulusal medya da yer alan bir haber şok etkisi yaptı.

YEREL TV SAHİBİ ŞANTAJ’DAN GÖZALTINDA
Bu içerik 3566 kez okundu.
Advert

Bolu’da yayın yapan bir yerel TV kanalının sahibi, esnaf ve iş adamlarından şantaj ile para toplamaktan gözaltına alındı.

İddialara göre şehirde yapı malzemeleri ticareti ile uğraşan bir firma sahibinin kendisinden şantaj yoluyla Tv kanalı sahibinin para istediği şeklindeki şikayeti ve durumu polise bildirmesi üzerine Bolu Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Bolu’daki yerel ve ulusal medyada yer alan haberde Bolu’lu iş adamının kendisine tehdit ve şantaj yapıldığı şikayeti üzerine seri numaraları alınmış paralar Yerel TV kanalı sahibine verilirken suçüstü yapıldı.

Ulusal medyaya düşen haber ile ilgili Habertürk yazarı Sevilay Yılman yazısında; “Mesela bu iddiayı geçenlerde bayağı önemli bir milletvekilinden duyduk biz. Biz derken aralarında benim de olduğum birkaç gazeteci. Diyor ki o vekil: "Bir değil, birkaç kişi var bu işi yapan. Çok yakında tüm Türkiye bunların kim olduklarını ve kime nasıl şantaj yaptıklarını belgeleriyle öğrenecek! " şeklinde iddialarda bulunurken ilerleyen günlerde Karabük de dahil başka illerde yaşanıp yaşanmayacağı sorusunu akıllara getirdi.

İŞTE YEREL MEDYA DA YER ALAN HABERE GELEN OKUR YORUMLARINDAN ÖRNEKLER

yerel tv şantaj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı