Advert
sandalye fabrikası karabük

Başbuğ Alparslan Türkeş'in Doğumunun 100'üncü Yıl Dönümü Kutlandı

Ülkü Ocakları Karabük İl Başkanlığı, Başbuğ Alparslan Türkeş’in doğumunun 100’üncü yıl dönümünü kutlamak ve anmak amacı ile program düzenlendi.

Başbuğ Alparslan Türkeş'in Doğumunun 100'üncü Yıl Dönümü Kutlandı
Bu içerik 1046 kez okundu.
Advert

Ükü Ocakları Karabük İl Başkanlığı tarafından düzenlenen anma günü muhteşem bir kalabalığı bir araya getirdi. Ülkücü camia Başbuğ Türkeş'in doğum yıldönümünde bir araya geldi.

Ülkü Ocakları Karabük İl Başkanı Murat İsmail Taş duygu ve düşüncelerini şu sözlerle ifade etti; “Ülkü Ocakları Karabük İl Başkanlığı olarak tertiplediğimiz gecemize katılan MHP Karabük İl Başkanı ve Yönetimine, MHP Merkez İlçe ve MHP İlçe Başkanlarına ve yönetimlerine, Ülkü Ocakları Bartın İl Başkanı TC Bünyamin Özgüroğlu’na, Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı İsmail Akgül’e, Ülkü Ocakları Kastamonu İl Başkanı Yunus Abayoğlu’na, Ülkü Ocakları Zonguldak İl Başkanı Recep Yavuz’a, Ülkü Ocakları Taşköprü ilçe Ocak Başkanı İbrahim Reçber’e, Ülkü Ocakları Trabzon -Beşikdüzü ilçe Başkanı Doğukan Zıp’a, Safranbolu Ocak Başkanı Hakan Ünal’a, Eskipazar Ocak Başkanı Hüseyin Kayabaşı’na, Tesrifleri ile bizleri mutlu eden çetin Ipek’e, Sinan Musab Ergül’e, Belediye Başkanı Özel Kalemi İrfan Kartal’a, Mehmet Er’e, MHP Kadın Kolları Başkanı ve yönetimine, Belediye Başkan yardımcısı Fatma Danışman’a, Ülkücü İşçiler Dernek Başkanı Güray Korkut’a, Ülkücü İşçiler Bölge Başkanı Erdal Işik’a, Sendika ve Dernek Başkanlarıma, MHP Karabük Belediye Meclis Üyelerimize, Değerli dava arkadaşlarıma, hocalarıma, üniversite teşkilatına, ortaöğretim teşkilatına, Asena teşkilatına ve adını anamadığımız bütün misafirlere çok teşekkür ederim.” dedi.

MHP Karabük İl Başkanı Adem Kar ise; “Ülkü Ocakları Karabük İl Başkanlığının tertiplediği muhteşem program için başta İl Başkanımız Murat Ismail Taş 'a değerli yönetimine ve emeği geçen tüm kardeşlerime teşekkür ederim. ALLAH yar ve yardımcımız Ocağımız var Birliğimiz daim olsun." ifadelerini kullandı.

MHP KARABÜK Başbuğ Alparslan Türkeş ADEM KAR Murat İsmail Taş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı