Advert
sandalye fabrikası karabük

Balıklar Denetlendi!

Karabük İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, su ürünleri perakende satış yerlerinde sürdürdüğü haftalık rutin denetim ve kontrol faaliyetlerine devam ediyor.

Balıklar Denetlendi!
Bu içerik 1128 kez okundu.

Karabük İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, su ürünlerinde mevzuat gereği; boy yasağı, zaman yasağı ve avlanması yasak türlerle ilgili denetim gerçekleştirdi. Denetimde 6 adet perakende satış yeri kontrol edilirken herhangi bir olumsuzluğa rastlanmadığı belirtildi.

Karabük İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Şahin’inde katılımı ile gerçekleşen denetimde 1380 sayılı Su Ürünleri Kanunu, ilgili yönetmelik ve 4/1 numaralı Ticari Amaçlı Su Ürünleri Avcılığını düzenleyen tebliğ hükümleri gereğince Karabük’te su ürünleri perakende satış yerlerinde haftalık rutin denetim ve kontrol faaliyetleri gerçekleştirildi.

Denetim ve kontrol faaliyetleri perakende satış yerlerinde avlanma sezonunda haftada en az bir defa olacak şekilde yapılmaya devam edeceği belirtildi.

 

Karabük İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü balık denetimi balık boyu yasağı karabük balık denetimi karabük balık mevsimi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ESKİPAZAR ANLIK SEÇİM SONUÇLARINI ÖĞREN
ESKİPAZAR ANLIK SEÇİM SONUÇLARINI ÖĞREN
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!