Advert
sandalye fabrikası karabük

AK Parti Karabük İl Kadın Kolları Başkanı Kocakavak İstifa Etti

AK Parti Karabük İl Kadın Kolları Başkanı Av. Hülya Uğur Kocakavak, İl Kadın Kolları Başkanlığı görevini bıraktığını açıkladı.

AK Parti Karabük İl Kadın Kolları Başkanı Kocakavak İstifa Etti
Bu içerik 2986 kez okundu.

Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Av. Hülya Uğur Kocakavak;

09.07.2014 tarihinden bu yana sürdürdüğüm Ak Parti Karabük İl Kadın Kolları Başkanlığı görevimi işlerimin yoğunluğu nedeniyle bırakıyorum. Bu süre içerisinde yaptığımız çalışmalarda şahsıma ve Kadın Kolları Teşkilatımıza verdikleri destekten dolayı Sayın Başkanımız Milletvekilimiz Mehmet Ali Şahin'e, Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Burhanettin Uysal'a, bir önceki İl Başkanım Sayın Timurçin Saylar'a, İl Başkanım Sayın Av. İsmail Altınöz'e, Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız Sayın Selva Çam’a, İl ilçe ve mahalle teşkilat mensuplarımıza ve tüm dava arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Her daim aynı şuurla davamız için Ak Parti'mizin bir neferi olarak çalışmaya devam edeceğimi bildiririm. Saygılarımla” dedi.

İl Başkanı Av. İsmail Altınöz ise, bu zamana kadar vermiş olduğu hizmetlerden dolayı Av. Hülya Uğur Kocakavak’a teşekkür ederek;

Hülya Hanım’a özverili çalışmaları için teşekkür ederim. İl Kadın Kolları Başkanlığı için de çalışmalarımız başladı. En kısa zamanda kamuoyu ile paylaşacağız” ifadelerini kullandı.

Hülya Uğur Kocakavak ak parti karabük karabük ak parti kadın kolları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı