Advert
sandalye fabrikası karabük

Karabük Üniversitesi 2018 yılı Mali Bütçesi Arttırıldı

MEB ile bağlı kuruluşlar ve üniversitelerin 2018 yılı bütçeleri TBMM Genel Kurulu’nda kabul edildi.

Karabük Üniversitesi 2018 yılı Mali Bütçesi Arttırıldı
Bu içerik 1725 kez okundu.
Advert

Yedinci turda ele alınan Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Yükseköğretim Kurulu (YÖK), Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) ve 110 üniversitenin 2018 yılı bütçelerinin görüşmeleri sona erdi.

Konuşmaların ardından kurum ve üniversite bütçelerinin bölümleri okunarak oylandı. Özellikle 110 üniversitenin bütçelerinin bölümlerinin okunması ve oylanması uzun sürdü. Üniversitelerin 2018 yılı bütçeleri ile 2016 yılı kesin hesaplarının oylaması 3,5 saatte tamamlanabildi.

Genel Kurulda Karabük Üniversitesi ile birlikte 110 üniversitenin 2018 yılı bütçeleri kabul edildi.

Konuyla ilgili Karabük Üniversitesi Eski Rektörü ve AK Parti Karabük Milletvekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal’ın Resmi Facebook sayfasında yaptığı açıklamaya göre Karabük Üniversitesi 2018 yılı Mali Bütçesi %10,43’lük artışla 196.012.000 TL olarak onaylandığını söyledi.

kbü karabük üniversitesi burhanettin uysal Karabük Üniversitesi 2018 yılı Mali Bütçesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
eğri oturalım.doğru konuşalım     2018-01-28 bu adamın Safranbolu ya geldiği günü bilirim..dönemin ilçe emniyet müdürü Mehmet Çuhacı nın kaı kapı gezdirdiği ana bilimdalı geleneksel el sanatları olan kşi ahşap oyma ve dantel adamın bilim dalı..ama 1 cm ne oyma yapabilir nede dantel örebilir...her seçim bir yere aday adayı olup basamakları hızla atlamayı beceren bir karakter...karabük halkının karakteri işte bu kişi....
eğri oturalım.doğru konuşalım     2018-01-28 bu adamın Safranbolu ya geldiği günü blenlerdenim..dönemi ilçe emniyet müdürü Mehmet Çuhacı nın elinden tutup kapı kapı gezdirdiği günleri bilirim..... yazık gerçekten bu memlekete yazık...her seçim öncesi bir yere aday adayı olup önce MYO müdürü sonrda REKTÖR oldular... bilim dalı geleneksel el sanatlatları..ağaç oyma yap desen yapamaz.dantel ör desen öremez...ama adam bu daldan prof oldu..KBÜ nün eğitim seviyesi lise eğitimininin de altında....
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı