Advert
sandalye fabrikası karabük

Ülkü Ocakları Karabük İl Başkanlığında Görev Değişikliği

Bir süredir ülkü ocakları Karabük il başkanlığı görevini yürüten Murkat İsmail Taş görevini Mustafa Turgunt Cengiz'e devretti.


Ülkü Ocakları Karabük İl Başkanlığında Görev Değişikliği
Bu içerik 5221 kez okundu.

Ülkü ocakları genel merkez yöneticilerinin katılımı ile Karabük İl Başkanlığında yapılan törenle Taş. Görevi Mustafa Turgut Cengiz'e devretti.

Murat İsmail Taş görev değişikliği ile ilgili yaptığı açıklamada; "Yaklaşık 2.5 yıldır sürdürdüğüm Ülküocakları Karabük İl Başkanlığı görevini, Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz bey’in takdirleri ve müsaadesi ile Mustafa Turgut Cengiz başkanıma devretmiş bulunmaktayım. Bu zamana kadar elimden geldiğince ülkücü camiaya hiç bir leke getirmeden görev yapmaya çalıştım. Görev sürem boyunca ne kimseye boyun eğdim nede kimsenin adamlığını yaptım. Bizim için bu kutsal dergahlar herşeyden ve herkesten önemlidir. Herkes şunu bilsinki görev sürem boyunca kiminle dost isem onlarla hala dostum. Ama görev sürem boyunca bizimle uğraşanlar, bizlere önyargı ile yaklaşanlar, yüzümüze karşı konuşamayıp arkamızdan film çevirmeye çalışanlar, ülkücü gençliğe rahat vermemek için çabalayanlar şunu bilinki daha güçlü ve daha dik şekilde karşınıza tekrar çıkacağım. Ne Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli bey’i nede Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz bey’i hiç bir zaman mahçup etmeyeceğim. Her daim Mustafa Turgut Cengiz başkanımın emrindeyim. Karabük’e gelerek devir teslim programımızı yapan Genel Başkan Yardımcımız Aytaç Gezici Başkanıma ve Teşkilat biriminden Yavuz Selim Kılıç ve Mehmet Onur Kasım Başkanıma çok teşekkürler ederim. Görev sürem boyunca beni yanlız bırakmayan ve birilerinden göre beni yönlendirdiklerini söyledikleri ama aslında beni daha çok sakinleştiren yönetim kuruluna, ilçe Ocak başkanlarına,Üniversite teşkilatına, ortaöğretim teşkilatına, Asena teşkilatına, sendikalarımıza, belediye başkanımıza, parti başkan ve yöneticilerimize çok teşekkür ederim. Herkes bilsinki çok daha güçlü ve çok daha iddialı şekilde bu teşkilatın emrindeyim. Herkesten allah razı olsun. 2.5 yıllık süre zarfında benim herkese hakkım helaldir. Bilmeden, farkına varmadan kalbini kırdığım olduysa haklarınızı helal edin. Ne Mutlu Türk’üm Diyene." dedi

karabük ülkü ocakları karabük turgut cengiz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı