Advert
sandalye fabrikası karabük

Darbe Kalkışması Gecesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tüm halkı demokrasiye sahip çıkmak için sokaklara ve alanlara davet ederken aynı saatlerde Kardemir Çalışanlarına ilginç bir mesaj gönderdi.

Bu içerik 17094 kez okundu.

Darbe Kalkışması Gecesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tüm halkı demokrasiye sahip çıkmak için sokaklara ve alanlara davet ederken aynı saatlerde Kardemir Çalışanlarına ilginç bir mesaj gönderdi.

Cuma Gecesi ortalığın toz duman olduğu, FETÖ örgütünün Türk Silahlı Kuvvetlerindeki uzantılarınca başlatılan darbe girişimi tüm yurdu endişeye soktu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cep telefonu aracılığıyla, gece 01.00 civarında CNN canlı yayınına katılarak tüm vatandaşlarımızı demokrasiye sahip çıkmak için alanlara davet etti. Davetin ardından halk sokaklara dökülürken, canları pahasına gerçekleştirilmeye çalışılan darbenin önünde set oldu.

Aynı saatlerde Kardemir A.Ş. tarafından çalışanların cep telefonlarına bir mesaj gönderildi. Mesajda "Isimize, gucumuze bakiyoruz, vardiyamiza geliyoruz. KARDEMIR A.S."  notu yer aldı. Notu alan bir çok çalışan bunun ne manaya geldiğini, bu kadar önemli bir anda böyle bir mesajın bu üslup ile neden atıldığını anlayamadıklarını söylediler. Gönderilen mesajın kimin talimatıyla ve kim tarafından gönderildiği ise merak konusu oldu.

Öte yandan bu mesajın bugün Ak Parti il teşkilatındaki bazı yetkililere gösterildiği ve ne manaya geldiğinin sorulduğu öğrenildi.

YORUM SAYGIDEĞER HALKIMIZIN

Bugün akşam saatlerinde ise Genel Müdür imzasıyla çalışanlara ikinci bir mesaj gönderildi. Gönderilen mesajda "Ulkemize, Milletimize ve Demokrasimize sahip cikma zamanidir. Gun birlik gunudur. Butun arkadaslarimi Aksam Kent Meydanina davet ediyorum." denildi.

Bu mesajın Kardemir Genel Müdürü tarafından kendiliğinden mi, Valiliğin talebi üzerine mi, yoksa bir önceki mesajın Ak Parti çevrelerinde hoşnutsuzluk yaratmasından dolayı bir düzeltme olarak mı gönderildiği henüz bilinmiyor.

 

kardemir mesajı kardemir darbe gecesi işçi mesajı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Okan Şenay     2016-08-09 DEMOKRASİMİZE SAHİP ÇIKMALIYIZ.hEPİMİZ BİRLİK OLaLIM.GÜN kaRDEŞLİK GÜnÜDÜR.BİRLİK BERABERLİK GÜNÜDÜR.SÖZ KonuSU VATAN İSE GErİSİ TEFERRUATTIR.HERKEsİ KenT MEYDANINA BEKLiYORUZ.ZULÜME seSSİZ KALMA vE SOKAĞA ÇIK TÜRKİYE.GÜÇ HALKIN GÜCÜDÜR.TÜM KARABÜK HALKINI BEKLiyoruz.
admin     2016-07-18 Sayın Türkiye rumuzu ile yazan okurumuz sanırım haberi iyi okumadınız. Bizim zaten sorguladığımız Kardemir'in attığı mesaj. Gözleriniz görmüyor sanırım, yaptığımız haberleri incelemiyorsunuz sanırım. Ak Parti il başkanına konuyu iletmişler bilgisi var diyoruz. Yani demek istiyoruz ki gereğini mutlaka yapacaklardır diyoruz. Lütfen haberi dikkati okuyun. öyle yorum yapınız. Saygılarımızla
Turkiye     0000-00-00 Siz ancak bu haberi ak parti ya da ak parti teskilatina baglarsiniz birlik olma zamaninda iscilerini calismaya cagiran kardemir yonetimini suclamaniz gerekirken ak parti isminin ne isi var orda siz bu kadar.........
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı