Advert
sandalye fabrikası karabük

Ürkmezer Üzerinden Dolandırmaya Kalktılar

Safranbolu Belediyesi, Safranbolu Belediye Başkanı ve Safranbolu Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer'in ismini kullanarak iş adamlarını ve vatandaşları dolandırmaya çalışan şahıslar konusunda uyardı.

Ürkmezer Üzerinden Dolandırmaya Kalktılar
Bu içerik 2648 kez okundu.

Son zamanlarda Karabük ve Safranbolu’da, Safranbolu Belediye Başkanı ve Safranbolu Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer’in adını kullanarak iş adamlarından ve vatandaşlardan para toplanmaya çalışıldığının fark edilmesi üzerine Safranbolu Belediyesi konuyla ilgili açıklama yaptı.

Safranbolu Belediyesi resmi web sitesinden yaptığı duyuru ile dolandırıcılara itibar edilmemesi konusunda uyardı. İşte o açıklama;

"Bir takım kötü niyetli kişilerin Karabük ve Safranbolu' da iş adamlarımız ve vatandaşlarımızı arayarak Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’in adını kullanarak, sözde fakir ve ihtiyaç sahiplerine ve lösemi hastasına para toplamaya çalıştığı öğrenilmiştir. İş adamlarımızın ve vatandaşlarımızın bu tür kişilere ve taleplere kesinlikle itibar etmemeleri, öyle bir durumda derhal güvenlik birimlerimize müracaat etmeleri önemle duyurulur."

Safranbolu Belediyesi Fatih Ürkmezer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı