Advert
sandalye fabrikası karabük

Vali Çeber, 2018 Yılına Güvenlik Güçleriyle Girdi

Vali Kemal Çeber beraberinde İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay ve İl Jandarma Komutanı J. Albay Cihan Ulukaya ile birlikte vatandaşların huzurlu ve güvenli şekilde yeni yıla girmesi için görev başında bulunan emniyet ve jandarma personelini görev mahallerinde ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

Vali Çeber, 2018 Yılına Güvenlik Güçleriyle Girdi
Bu içerik 447 kez okundu.

Yenice yolu üzerinde bulunan Jandarma Uygulama Noktası ile başladığı ziyaretine Bölge Trafik ve Tescil Denetleme Şube Müdürlüğü ve 100. Yıl Mahallesi Polis Uygulama Noktası ile devam eden Vali Çeber, yeni yıllarını kutladığı emniyet ve jandarma personeline görevlerinde başarılar diledi.

2018 yılının 2017'ye göre daha huzurlu bir yıl olmasını temenni ettiğini ifade eden Vali Çeber, “Yeni yılın yaklaştığı şu dakikalarda askerlerimizle ve polislerimizle olmak istedik. Arkadaşlarımla beraber tüm vatandaşlarımızın yeni yıllarını tekrar tebrik etmek istiyorum. Vatandaşlarımızın yeni yıla, bayramlara hem de bunun gibi özel günlere daha mutlu ve daha huzurlu girebilmesi için görev yapan belli meslek gurupları vardır. Bunların başında da askerlerimiz ve emniyet teşkilatımız geliyor. Bunların dışında görev başında olan sağlık çalışanlarımız, itfaiye personelimiz, tamir, bakım ve acil hizmetler için görevli meslek guruplarımız da var, bu vesileyle onlarında yeni yıllarını tebrik ediyorum. Polis arkadaşlarımız ve asker arkadaşlarımız dışarıdaki soğuk havaya rağmen görevlerinin başındalar Allah hepsinde razı olsun. Allah hepimize mutlu, huzurlu, başarılı bir yıl nasip etsin. Ülkemizin başındaki her türlü dertten, sıkıntıdan, beladan, iç ve dış düşmanlardan arınmış bir yıl nasip etsin. İnşallah hep beraber ailelerimizle, sevdiklerimizle mutlu, huzurlu bir yıl geçirelim, temennimiz budur. Vatandaşlarımız adına da hangi meslek gurubundan olursa olsun görevleri başındaki tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Allah hepinizin yardımcısı olsun, hepinizi kazadan, beladan, her türlü musibetten korusun.” diye konuştu.

kemal çeber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?