Advert
sandalye fabrikası karabük

İl Özel İdarede Kadroya Geçiş Çalışmaları Başladı

Hükümetin yaptığı çalışmalar neticesinde kamu da çalışan yaklaşık 900 bin taşeron personel için kadroya alım çalışmaları 2 Ocak itibari ile başladı.

İl Özel İdarede Kadroya Geçiş Çalışmaları Başladı
Bu içerik 1939 kez okundu.
Advert

Kanun Hükmünde Kararname kapsamında; Özel İdarede çalışan 180 Taşeron Personelinde kadroya geçiş çalışmalarına start verildi. 
Yayımlanan Kanun Hükmünde Kararname sonucunda; İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun beraberinde İŞUR İl Müdürü Coşkun Güven ve SGK Karabük İl Müdürü İsmail Yıldırım kadroya geçecek olan işçilerin bu mutlu gününde yanında oldular. 
Kadroya geçecek olan personellerin ile bir araya gelen Genel Sekreter Uzun burada yaptığı kısa açıklamada şöyle konuştu; "Cumhurbaşkanımız tarafından yayımlanan Kanun Hükmündeki Kararname ile Özel İdaremizde çalışan 180 işçi personelimiz hayırlısı ile kadroya geçiyor. Personel alımı sürecinde emeği geçen Sayın Valilerimize, Sayın Vekillerimize, Meclis Başkanlarımıza ve Meclis Üyelerimize işçi alımında verdikleri katkılar için çok teşekkür ediyorum. Şunu özellikle belirtmek isterim ki; gerçekten çok mutluyum. Böyle hayırlı bir olaya katkı verdiğim için işçi personelimiz kadar bende mutluyum. Biz Karabük Özel İdare olarak büyük bir aileyiz ve bu olay ailemizi daha da mutlu etti. Ben tekrar emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum, personellerimize de aileleri ile huzurlu, mutlu günler diliyorum.”

karabük il özel idare
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
BURAKHAKKI     2018-01-04 İş kurdan TYP den giren ve kamuda çalışanlara neden hak tanınmıyor basın bunlar hakkında hiç haber yapmıyor onlarında bence sevinmeye hakkı var.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı