Advert
sandalye fabrikası karabük

Vali Çeber Safranbolu'da İncelemelerde Bulundu

Vali Kemal Çeber beraberinde İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, İl Defterdarı Osman Koçaş, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Nevzat Akbaş ve Turgut Acarlı, Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Yılmaz ile birlikte Safranbolu İmam Hatip Ortaokulu ve Kanuni Ortaokulunda incelemelerde bulundu.

Vali Çeber Safranbolu'da İncelemelerde Bulundu
Bu içerik 726 kez okundu.
Advert

Vali Kemal Çeber, Safranbolu İmam Hatip Ortaokulu ve Kanuni Ortaokulu olarak eğitim-öğretime devam edilen ve yerine daha modern içerisinde teknoloji sınıflarının bulunduğu 16 derslikli yeni okul yapılması düşünülen alanda incelemelerde bulundu.

Proje ile ilgili olarak İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun ve İl Milli Eğitim Şube Müdürlerinden bilgiler alan Vali Çeber daha sonra Kanuni Ortaokulu 6/D sınıfını ziyaret etti. Öğrencilerle hayallerindeki mesleklerle ilgili sohbet ederek beraberindeki kurum müdürlerinin neler yaptığını soran Vali Çeber, öğrencilerden aldığı cevaplar karşısında neşeli dakikalar yaşandı. Eğitim-öğretim hayatlarında başarılar dilediği öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektiren Vali Çeber, Kanuni Ortaokulu Müdürü İbrahim Sezer’den okul ile ilgili bilgiler aldı.

kemal çeber safranbolu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı