Advert
sandalye fabrikası karabük

Karabük Sarıkamış Şehitleri İçin Yürüdü

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü organizesinde "Sarıkamış Şehitleri Anma Yürüyüşü" gerçekleştirildi. Yürüyüş öncesi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından vatandaşlara ay yıldızlı bere ve Türk bayrağı dağıtıldı.

Karabük Sarıkamış Şehitleri İçin Yürüdü
Bu içerik 573 kez okundu.

103. yıldönümünde Sarıkamış Şehitleri Karabük'te kalabalık bir katılımla anıldı ve yürüyüş programı yapıldı.

Çamlık Mesire Orman alanından başlayarak Şirinevler mahallesinden stadyuma kadar düzenlenen, "Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşüne" Vali Yardımcıları Osman Yenidoğan ve Barboros Baran, Garnizon Komutanı Per. Albay Tekin Nemlioğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca, İl Jandarma Komutanı J. Albay Cihan Ulukaya, Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun, Safranbolu 125. Jandarma Eğitim Alay Komutanı Albay İsa Çakmak, KÜ. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Yaşar, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin, kurum müdürleri, askerler, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, izci kulüpleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.Karabük Offroad Kulübü (KARDOF) üyeleri de arazi araçları ile yürüyüşe eşlik etti.

Yaklaşık 1 saat süren yürüyüşün ardından İl Müftüsü Halil Bektaş tarafından okunan duaların ardından yürüyüş sloganlar eşliğinde Dr. Necmettin Şeyhoğlu stadında son buldu. Törenin bitiminde yürüyüşe katılanlara mercimek ve ezogelin çorbası ikram edildi.

karabük haber Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü karabük Sarıkamış Şehitleri Anma Yürüyüşü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı