Advert
sandalye fabrikası karabük

Safranbolu Belediyesi Yol Çalışmalarına Devam Ediyor

Safranbolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen yol açma ve genişletme çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Safranbolu Belediyesi Yol Çalışmalarına Devam Ediyor
Bu içerik 783 kez okundu.
Advert

Fen İşleri Müdürlüğü Şantiye Şefliği tarafından yürütülen çalışma kapsamında yeni yerleşim bölgeleri ve yeterli olmayan mahallelerde gerçekleştirilen çalışma kapsamında yol açma ve genişletme işleri devam ediyor.

Son olarak Esentepe Mahallesinde gerçekleştirilen çalışma kapsamında yolun alt yapı çalışmalarının tamamlandığını belirten Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer; “Ekiplerimiz soğuk hava şartlarına karşın çalışmalarına aralıksız devam ediyor. İhtiyaç duyulan mahalle ve caddelerde yeni yol açımı, yol genişletme çalışmaları yapılmaya devam ediyor. Esentepe Mahallemizde de ekiplerimiz alt yapı çalışmalarını tamamladı. Bahar döneminde yani asfalt döneminde ivedilikte asfalt dökme çalışmalarımızı da tamamlayacağız. Ben bizlere anlayış gösteren ve destek veren vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, mesai arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum” dedi.  

safranbolu belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Muhammed demir     2018-01-16 Bimere yazmış olduğumuz dılekcenın sonucu 2017 senesi bitmeden yapılacağı söylenmişti Safranbolu ovacuma gokpınar koyunun mezarlık yolu calismasi yapılacaktı 2017 bitti yol yapımı calismasi bıle başlamadı başka nereye baş vurmayın yada dilekce yazmamız gerekiyor kaç kere imza toplandı 85 yaşındaki insanlar o yaşlarında siz devlet buyuklerimizin makamına kadar teşrif etti siz hala bır sonuca bağlayamadınız ne yapmamız gerekiyor 05303713568
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı