Advert
sandalye fabrikası karabük

Safranbolu Kaymakam ve Bld Başkan Vekili Ürkmezer Vatandaşları Dinliyor

Safranbolu Kaymakam ve Bld Başkan Vekili Ürkmezer Vatandaşları Dinliyor

Safranbolu Kaymakam ve Bld Başkan Vekili Ürkmezer Vatandaşları Dinliyor
Bu içerik 1170 kez okundu.
Advert

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ürkmezer Halk Toplantıları Devam Ediyor

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, vatandaşların sorunlarını ilk ağızdan duymaya çalıştığını ve çözüm noktasında gayret gösterdiklerini belirterek, ” Tek Derdimiz Safranbolu ve Safranbolu Halkına Hizmettir. ”

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, geleneksel hale gelen ve her Pazartesi öğleden sonra gerçekleştirilen Halk Günü Toplantılarına devam ediyor.

Vatandaşlarla daha fazla birlikte olmak, Safranbolu halkının sorunlarını kendi ağızlarından bire bir görüşerek dinlemek, çözüm noktasına karşılıklı istişarelerde bulunarak ulaşmak için başlanan ve ilk toplantıdan itibaren yoğun katılımla gerçekleşen Halk Günü Toplantılarının 4. sü Belediye Meclis Salonunda yapıldı.

Her hafta daha da yoğun bir katılım ile toplantılara devam ettiklerini kaydeden Ürkmezer, vatandaşların taleplerini almak, dertlerini dinleyerek çözüme birlikte ulaşmak adına düzenledikleri toplantının benimsenmesinin kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Ürkmezer şöyle devam etti; “ Göreve başladığım ilk gün de belirttiğim gibi, amacımız: adının bile bir marka olduğu Osmanlıdan günümüze bozulmadan gelebilen ve ülkemizin nadide kentlerinden birisi olan Safranbolu’ya hizmet etmek, Safranbolu’yu gelecek nesillere geçmişten aldıkları gibi emanet etmek ve daha yaşanılır bir kent haline getirmek için çalışmaktır. Bize verilen görevi layığı ile yerine getirebilmektir. Bu nedenle her zaman söylediğim gibi, bu hizmetleri vatandaşımız ile iç içe onlardan destek, fikir ve dua alarak yapacağız. İşte bu noktada 4. sünü gerçekleştirdiğimiz Halk Toplantılarının büyük yararı olacağını düşünmekteyim” dedi.

Toplantılarda Fen İşleri, Zabıta, İmar, Yazı İşleri gibi birimlerin Müdürlerinin de hazır bulunduklarını dile getiren Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, “İlk günden bu yana destek ve ilgilerini esirgemeyen tüm Safranbolulu halkına teşekkür ediyorum” dedi.

Safranbolu kaymakam belediye başkanı fatih ürkmezer halk günü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nuri şen     2018-01-17 Tebrikler sayın başkanım belediye nasıl yönetilir herkese gösterdiniz ıyi bi ders verdiniz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı