Advert
sandalye fabrikası karabük

Vardiya Servisi Kazası Sonrası Bir Açıklamada Karabük Valisi Çeber'den

Vardiya Servisi Kazası Sonrası Bir Açıklamada Karabük Valisi Çeber'den

Vardiya Servisi Kazası Sonrası Bir Açıklamada Karabük Valisi Çeber'den
Bu içerik 2206 kez okundu.

Geçtiğimiz gün KARDEMİR  işçisini taşıyan servis aracının yaptığı kaza ile ilgili yapılan açıklamalara bir yenisi eklendi.  Vali Kemal Çeber tüm araçların kontrolden geçeceğini söyledi.

Karabük Derin Haber olarak gündeme taşıdığımız, "Suçlu Kim Dedik Duyan Olmadı" başlıklı yazımız ardından kentimisin etkili ve yetkili ağızlarından üst üste açıklamalar gelmeye devam ediyor.

Karabük Valisi Kemal Çeber yaptığı açıklamada; "KARDEMİR A.Ş.’de servis araçları ile ilgili birim müdürünün iş akdinin sonlandırıldığı ve araç sahibinin tutuklandığını söyleyen Vali Çeber açıklamasında; “22 OCAK 2018 tarihinde ilimizde KARDEMİR servis aracının dahil olduğu kaza ile ilgili olarak; 3 işçimiz ve bir şoförümüz hayatını kaybetti bu vesile ile; hayatını kaybeden hemşehrilerimize Allah’tan rahmet ailelerine sabırlar diliyorum." dedi.

Kaza sonrası yapılan işlemler ve geleceğe ilişkin de açıklamalar yapan Karabük Valisi Çeber " İl genelinde bir daha böyle bir olay yaşanmaması adına, Emniyet ve Jandarmamızın ilgili birimlerine servis araçlarının kontrollerinin artırılması, denetim sürecinde oldukça hassas davranılarak kanun tüzük ve yönetmelik hükümlerinin aynen uygulanması noktasında gerekli talimatlar verilmiştir. Ayrıca yapılan soruşturma ile ilgili olarak aracın ruhsat sahibi tutuklanmış, KARDEMİR AŞ bütün masrafları karşılamak üzere bütün araçlarının kontrolünü yaptıracak araçlar ve bunları kullanan kişilerin yaşları ile ilgili düzenlemeye gidecek bizlerde takipçisi olacağız."diyerek bundan sonra sıkı denetim yapılacağının sinyallerini verdi.

İŞTE DAHA ÖNCE YAPILAN AÇIKLAMALAR (RESMİN ÜZERİNE TIKLAYIP OKUYABİLİRSİNİZ)

 

 

 

 

 

vali çeber kardemir kaza kardemir vardiya kazası kardemir işçi servisi kazası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
davut kaya     2018-01-25 işçileri düşünmenize sevindim sayın site editörü, peki organize sanayide sendikalarını değiştirmek konusunda baskıya uğrayıp işten çıkartılan ve eylem yapan işçilerle ilgili neden tek bir haber yap(a)mıyorsunuz?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı