Advert
sandalye fabrikası karabük

KBÜ'nün Yanıbaşı Çöplük Olmuş, Yetkililer Uyuyor mu?

Karabük Üniversitesi'nin Yanıbaşında Çöp Dağları Oluşmuş, Yetkililer Uyuyor mu?

KBÜ'nün Yanıbaşı Çöplük Olmuş, Yetkililer Uyuyor mu?
Bu içerik 4120 kez okundu.
Advert

Burası Karabük Üniversitesi'nin Medikar hastanesine bakan tarafının hemen altı. Araç çayı ile Karabük Üniversitesi arasındaki arazi. Görenler gözlerine inanamıyor. Bir vatandaşımızda bu şaşkınlık karşısında Karabük Derin Haber ihbar hattımızı arayarak gördüğü rezaleti aktardı.

Resimlerde görüldüğü gibi bu araziden Karabük Üniversitesine giriş yolu mevcut. Zira üniversite tarafından kullanılan bazı araçlar burada park ediyor veya bu yolu kullanıyor.

Çöplük dağlarının oluştuğu bu alana, bu çöpleri kimlerin attığının muhakkak tespit edilmesi gerekiyor.

Öte yandan haber sitemizi arayan vatandaşlar, "bu nasıl bir vurdumduymazlık. Karabük Üniversitesi'nden hiç mi bir yetkili görmedi bu çöp yığınlarını. Bu çöpler bu kadar birikene kadar neredeydiler. Rektör Polat, o ülkeden bu ülkeye sürekli gezeceğine bir günde bu alanları gezip rezaleti görsün. Bir eğitim yuvasının yanıbaşındaki bu çöplüğü hiç yakıştıramadık" şeklinde düşüncelerini ifade ettiler.

Karabük Üniversitesi'nden ve Karabük Belediyesi'nden bu konuda bir açıklama gelir ise bizler derin haber okurlarına duyuracağız.

kbü çöplük karabük üniversitesi çöplük rektör polat çöplük
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
DAVUT kaya     2018-01-27 Personel iş mi yapıyor herkes yatışta. Akademik başarı zaten yok ama güvenlikçiler bile bi artist. Kasabanın Şerifi sanki bunlar. Temizlik görevlisi zaten göremezsiniz. Üç dönüm bostan yan gel yat Polat osman
Terzi     2018-01-27 Bu görüntüyü başka görenlerde vardır ama kimse sesini çıkarmıyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı