Advert
sandalye fabrikası karabük

Karabük Belediye Başkanı Vergili'den Sert Çıkış

Karabük Belediye Başkanı Vergili yapılan bazı yorumlara sert çıkış yaptı.

Karabük Belediye Başkanı Vergili'den Sert Çıkış
Bu içerik 11365 kez okundu.

Karabük'te geçtiğimiz yıl yaşanan hava kirliliği olaylarının iyice artması üzerine bir dizi önlemleri gündeme alan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, kirliliğin tahammül sınırlarını aşması üzerine'de sert önlemler almıştı.

Başkan Vergili Karabük'teki hava kirliliğinin ana sebepleri olarak görülen Kardemir ve Marzinc ile ilgili üst üste açıklamalar yaparak, hava kirliliğinin giderilmesi ve eylem noktasında önlemler alınması için uyarılarda bulunmuştu.

Karabük Belediye Başkanı Vergili Karabük Derin Haber Genel Yayın Yönetmeni Sait Alıcı'ya yaptığı açıklamada, yaptığı çıkışlar sonrası Kardemir'in çevre kirliliğinin giderilmesi noktasında hem protokol imzaladığını hem söz verdiğini, hem de üst üste ihaleleri hızlı bir şekilde tamamlayarak eylem noktasında mesafe kat ettiğini söyledi. Başkan Vergili, aynı çalışmaları Marzinc'den de beklemelerine rağmen kayda değer hiçbir çalışma olmaması üzerine Belediye olarak gereğini yaptıklarını ve daha fazla çevre kirliliği yapmalarını engellediklerini söyledi.

Vergili Karabük halkının daha temiz bir hava ve çevrede yaşayabilmesi için yaptığı tüm bu çalışmaların bazı kişilerce küçümsenmeye, sabote edilmeye ve algı operasyonu yoluyla başka yerlere çekilmeye çalışıldığını vurgulayıp, ilginç bir çıkış yaparak sözlerini şöyle sürdürdü;

"MARZİC ile KARDEMİR ile Hava kirliliği ile mücadele etmek, bizim kişi olarak ta Belediye Başkanı olarak ta görevimizdir. Mücadelemiz neticesinde, 2018 yılı sonuna kadar hava kirliliği ve çevre konusunda büyük değişimi herkes görecek. Biz bu mücadeleyi verirken, her işimizde olduğu gibi hiçbir şahsi çıkar gözetmemekteyiz. Mücadelemiz yalnız Karabük için.

Bu mücadelenin en sevimsiz tarafı, iyi olan her şeyi kötü göstermeye çalışan, eleştiri yerine alay etmeyi tercih eden, nemaları kesilince çıldıran ve makamlarını, mevkilerini bile sadece kendisi için kullanan BESLEMELER.

BESLEMELERİN sürekli karalama, hakaret ve alay etme kampanyaları devam ederken, bir taraftan da internet sitelerinde yazılarının altına hakaret içerikli yazılar yazdırmaktadırlar.

BESLEME derken şunu kastediyorum;

Biz Karabük’te Çevre ile ilgili mücadele ederken, sizler bu kuruluşun misafiri olarak İstanbul’a maça gidebilirsiniz. Bunda bir şey yok. Dostluktur ikili ilişkidir, önemli değil.  Ama bizim mücadelemizi rencide ederek, alay ederek, bu konularla ilgili haberlerin, yazıların altına bize hakaret edecek yorumlar yazdırarak yayınlarsanız, BESLEME olursunuz.

Şimdi bizde dostlarımızdan, BESLEMELERLE ilgili yorum yaparak destek olmalarını bekliyoruz. Bizim bütün çalışmalarımız, siz değerli dostlarımız ve Karabük’ümüz için. Allah (c.c.) Karabük’ümüzü korusun. Karabük için yapılan her işi başarılı kılsın." şeklinde sözlerini tamamladı.

karabük belediye vergili rafet vergili beslemeler rafet vergili hava vergili hava kirliliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
recai     2018-02-04 MARZİCH KURULURKEN RAFET BEY NEREDEYDİ. O ZAMAN BELEDİYE BAŞKANI DEĞİL MİYDİ. BURSANIN KOVDUĞU FABRİKA KARABÜKE KURULURKEN NİYE KİMSEYİ UYARMADI. İMZA TÖRENİNDE NİYE VARDI. TAMAM ŞİMDİ DOĞRUYU GÖRMÜŞ OLMASI İYİ BİR ŞEY. MARZİCHE KARŞI MÜCADELESİNİ DESTEKLİYORUZ. AMA DÜNÜ UNUTMADIK.
vatan     2018-01-31 9 sene önceki Karabük ile şimdiki karabük'e baktığımızda karabük'ün ne kadar değiştiğini göremeyen insanlara sesleniyorum böyle büyük bir projeleri kim yapabilir. başkanım adam gibi adam karabük'e yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. her zaman arkanızdayız başkanım.
Cemal     2018-01-31 Meyve veren agaç taşlanır başkanım zamanındada Rafet Vergili hayal kuruyor, Rafet Vergili gökten yıldızları indiriyor dıyolardı ana verilen sözlerin hepsi tutuldu SÖZÜNÜN ERİ RAFET VERGİLİ...
Fuat     2018-01-31 Yiğidi öldür hakkını yeme demişler 9 senedir verilen sözler tutuldu yapılan hızmetler icraatlar malum pekı ya 2009 öncesınde karabüke tek bır civi çakan var mıydı ?
Köprülü Rafet     2018-01-31 Adını Köprülü Rafet koyduk. İmar ettiğin her seyi temsilen. İyi ki varsın başkan. Sen olmasan bu karabük bu hizmtetleri 50 yılda zor görürdü Üç beş besleme sefiller seni yolundan alıkoymasın. Bu hava kirliliği işini de hallet. Dualarımız seninle. Bu çeve düşmanlarıyla senden başka kimse de savaşamazdı. sana inancımız tam.
Karabük Kuşu     2018-01-31 Baskanım karabük beledıye başkanlıgı nasıl yapılır senden ögrendi hangı beledıye başkanı mahallelerde sokaklarda vatandasın esnafın derdını sıkıntısı dinleyeyıp vatandaşla esnafla iç içe olabildi. Yanındayız senınleyız Başkanım
Sinan Tunç     2018-01-31 Marzinc kirliği konusunda geleceğini düşünmeyen bu Beslemeler yaşayacakları olumsuzluklara 'Kader' ve 'Takdir-i İlahi'demesinler.Başkanım haklı olarak vermiş olduğunuz mücadelenizi sonuna kadar destekliyoruz.Allah hepimizin yardımcısı olsun.
Bıktım     2018-01-31 Ya Karabük her savaşın içinde niye bir satılık bulur içinde anlamadım. Başkanım bunlar böyle satılık işte. Sen işine bak.
Jason Burn     2018-01-31 Başkanım açıkla şu adamları Wikiliks belgeleri dünyaya açıldı sen üç beş beslemenin adını vermiyorsun. Kim bu oğ....... Şahsiyeti yoksunları söyle başkanım.
Ateşimiz mavi     2018-01-31 Karabük evimiz Rafet vergili babamız....
Seven Adam     2018-01-31 Seven adam olarak derim bu entarili deve kuslarını sevelim. Lazım böyleleri. İyyii ayırt etmek için. Zıtlıklar olmadan nasıl ayrım yapılır, karakterli karaktersiz,satılık satılık olmayan nasıl ayırt edilir.Bunlar kendileri sayesinde kendilerini anlatıyorlar bize. Karabük geleceği için mücadelenizi takdirle karşılıyoruz Sayın Vergili. Bu omurgasızlara takılmayın. Biz sizi tanıdık tanıyacağımız kadar. Hizmetleriniz ortada
Mustafa Kansız     2018-01-31 Başkanım bu ş........ isimlerini paylaşırmısınız lütfen.Paylaşın ki kendi çamurlarında boğulsunlar.Karabük'ün gururu tek gerçek Rafet Vergili'dir.
Şevki Bilen     2018-01-31 Üç beş kuruşa haysiyetini satan bu BESLEMELERİN kim olduğunu açıklayın Sn.Başkanım.Biz her daim sizin yanınızda ve arkanızdayız.
Yalcın     2018-01-31 Sayın Kadir bunlar hava kirlenince entarileri görünmeyecek sana deve kuşları. Kafayı kuma gömüyorlar ama arkaları açık kalıyo farkında değiller. Başkanım siz aldırmayın Karabük için çalışmaya devam edin. Her zaman sınırsız destek. Entarili deve kuşlarına aldırmayın. Musaitler kullanılmaya. :)))))
Kadir     2018-01-31 TDK da bir diğer tanım. Yine bunları ifade ediyo baskanım. Evlatlık olarak alınarak ev işlerinde çalıştırılan kız, besleme kız, beslemelik, beslek. Entari giyecekler yakında okadar yani. :)))) Malı olmuslar .herseyi yaparlar bunlar. iyi kullanılırrlar. :))))
Psikolog     2018-01-31 Herkes kim bunlar ismini verin diyor.Kim ya da kimler oldukları belli değil mi? Karabük yerel basınını takip eden herkes tanır bunları. Biri beslenmekten şişmiş diğeri kurumuş.Herkeste aynı etkiyi yapmıyo
Yalçın     2018-01-31 Sayın Kadir bunlar körü körüne değil bilerek isteyerek destekliyor. Karakterleri bu. Değer yoksunu bunlar. Omurgasız.
Kadir     2018-01-31 TDK da beslemeyle ilgili tam da buna göre bir tanım var. 3. sırada. Besleme : sıfat: Herhangi bir kuruluşu, onun maddi yardımları dolayısıyla körü körüne destekleyen.
Psikolog     2018-01-31 Bu beslemeler aç kaldıkça ya tren yolu diyorlar ya da raylı sistem diyorlar. Nedense dikkatleri hep trende. Al gıda besleme seçiciligi.
Avni     2018-01-31 Başkanım bu akbaba görünümlü beslemelerin kim olduklarını bilmek bizim hakkımız. Karabük için yararı olmayan bu insanları lütfen paylaşın.
Özcan     2018-01-31 Başkanım bu beslemelerin adlarını verin paylaşalım. Kendi pisliklerinin içinde boğulsunlar inşallah. Karabük’e sahip çıkanlarla birlikte yürüyelim
MCK     2018-01-31 Başkanım yaptığınız hizmetleri kör gördü sagır işitti Karabük ün sağlığı için verdiğiniz bu mücadelede yanınızda olmamak Karabük e ihanettir.baskanım şu beslemeri söyleyin bi kemikte biz atalım önlerine
Mesut     2018-01-30 Sayın başkanım siz bu para için insan sağlığını hiçe sayanlarla verdiğiniz mücadelede yanınızda olmamak Karabük e ihanettir. Onların çok parası olabilir onların paralı beslemeleri olabilir, onlar şunu bilsin ki Rafet Vergili nin arkasında Karabük halkı var başkanım marzinge yürüsün arkasından Karabük yürür.
Kenan     2018-01-30 Başkanım lütfen bu şahsiyetsiz beslemelerin isimlerini açıklayın biz de bilelim. Sosyal hesaplarımızdan yayalım bu beslemelerin ismini bilmek tüm Karabük halkının hakkı
Ali osman     2018-01-30 Başkanım kimse bu kişi lütfen ismini söyleyeniz Facebook hesaplarımızdan yayalım tüm Karabük öğrensin Karabük te yaşayıp Karabük’ün ekmeğini yiyip Karabük satan , beslemelerin ismini bilmek hakkımız
Talha     2018-01-30 Başkanım bu şahsiyetsiz beslemelerin isimlerini lütfen açıklayın biz de bilelim tüm Karabük’e duyuralım.
Hakan tek     2018-01-30 Bir Çiçek’le bahar olmaz ama her bahar bir çiçekle başlar. Karabük de sizin sayenizde baharı yaşamaktadır Sayın Başkanım... Bu ş....... kan emici embesil beslemeler bizim baharımızı kışa çevirtmeyeceklerdir. Her daim yanınızdayız.
Serkan     2018-01-30 Başkanım bu millet hava kirliliği için canla başla verdiğiniz mücadeleyi, Karabük’ün gelişmesinde ne kadar katkılar sağladığınızı görmektedir.Size çamur atmak isteyen fare kapanı gibi sıkışan haysiyetsizler ilerlemenizi çekememekteee olup etrafa saldırmaktadırlar.
Sosyal Medya Paylaşımı     2018-01-30 Atilla Karaarslan Başkan Rafet Vergili bugün gazeteci Sait Alıcı'ya verdiği röportajda söylemiş Ben geçen yıl yazmıştım HATIRLADINIZ MI?
Marzince Hayır:     2018-01-30 Katılıyorum size. Çevreci duyarlılıkla oluşan birlik ve beraberliklerle bunların üstesinden gelinebileceğini asla unutmayın ve yine asla umutlarınızı kaybetmeyin. Ve bilesiniz ki Allah her zaman doğrunun yanındadır!
Adem Gün     2018-01-30 İyi demiş on numara laf sokmuş önceki beslenenlere şimdiki beslenenlere.
Karabük’ün Sesi     2018-01-30 Başkanım sizin halkımız için yaptıklarınız apaçık ortada bunu görmek istemeyenler bile bile göz yumanlar elbet nasıl bir yanlış içerisinde olduklarını anlayacaklardır.Halkımızın sağlığı herşeyden daha öndedir.Yaptığınız çalışmalar için size minnettarız.
Selda     2018-01-30 Karabük, böyle ş..... yoksunu haysiyetsiz beslemelerden arındırılmalıdır.Allah belasını bunların.Temiz bir Karabük için önce o besleme tiplerini temizlememiz gerekiyor..
Çevre ve siyaset     2018-01-30 Karabük için uğraşan bir Başkan var , sahip çıkın arkasında durun kazanan Karabük olsun...
Sunset78     2018-01-30 Rafet Vergili'ye destek olmak yerine köstek olanlar Karabük'e ihanet edenlerdir. Başka Karabük yok. Şehire sahip çıkan bir başkan var ve hakareti değil alkışı, desteği hakediyor.
Çevre ve siyaset     2018-01-30 Başkan için hava kirliliği üzerinden siyaset yapıyor diyorlar , ne yapacak kardeşim hava kirliliği ile ilgili tüm yetki çevre şehircilik il müdürlüğünde lakin onlar yetkilerini kullanmadıkları için Başkan yetkisi olmamasına rağmen bir yaptırım yapmaya çalışıyor bizede destek vermek düşer yine hava kirliliği ile Mustafa çelenli abide sosyal medyada ciddi yazılar yazıyor Onuda destekliyoruz fakat nedense bu beslemeler sadece başkana saldırıyor neden acaba Karabük uyuma.....
Sweet_dream     2018-01-30 Rafet Vergili gibi duyarlı bir başkana sahip olduğumuz için Karabük halkı olarak şanslıyız. Çevre kirliliği konusundaki duyarlılığı takdir edilmeli. Mücadelesinde başkana destek olunmalı. Hepimiz için mücadele ediyor çünkü.
Gurbetçi     2018-01-30 Karabüklü olup,Karabük’te yaşamayan tatillerde gelen biri olarak , böyle hizmet aşığı başkana sahip olduğu için Karabük halkını çok şanslı görüyorum.Kıymet bilmek gerekir,böyle ucuz numaralara pabuç bırakmamak gerekir.Sayın başkanım,sizi saygıyla selamlıyorum.
Tam Destek     2018-01-30 Saygıdeğer başkanım Karabük halkı için gösterdiğiniz tüm bu çalışmalar ile yalnızca çıkarcı,şahsiyetsiz insanlar alay edebilir. Ne büyük saygısızlıktır ki kendi çıkarlarını bile insan sağlığının önünde tutarak size destek olmak yerine bizler için gösterdiğiniz çabaları saptırıyorlar. Ancak iyi bilsinler ki bu ucuz politikalar sizi yıldırmaz aksine güçlendirir. Yapmış olduğunuz ve yapacak olduğunuz bütün çalışmalarda dualarımız sizinle daima destekçiniz...
Karabük sevdalısı     2018-01-30 Sayın başkanım bizler Karabük için neler yaptığınızı bilen kişileriz. Bunu bilmeyenler utansın. Biz Karabüklüler olarak hep yanınızdayız, her şey Karabük için yaptığınızı biliyoruz. Olumsuzluklar yanlızca bizleri yıldırmaz güçlendirir.
İdealist     2018-01-30 İnsanlar çalışıp çabalayıp bir yerlere gelmeye başladığında başkalarının dikkatinin çekmeye başlar. Etrafındaki gerçek dostlarınız ve biz Karabüklü halkı sizle gurur duyar ve övünürüz. Gerçek dost olmayan bu beslemeler başarılarınıza ve size bir kulp takmaya çalışır. Bu beslemelerin gereksiz eleştirileri de sinek fısıltısından farksız olur. Başkanım sizi bilen dostlarınız ve Karabük halkı her zaman yanınızdayız.
Nokta     2018-01-30 Sayın Başkanım Karabük halkı için yaptıklarınız,verdiğiniz hizmet görülmekte ve takdir edilmektedir.Bir adamın ölçütü güçle ne yaptığıdır.Kendini bilmez bu beslemelerin sesi her zaman kesilir.Biz çıkarsız menfaatsiz sizin yanınızdayız.
Yıldız     2018-01-30 Başkanımızın Karabük için yaptığı hizmetler aşikar ve görmezden gelinemez.Klavye delikanlılığı yapacağınıza gerçekçi olun biraz.Kendi menfaatleriniz doğrultusunda süslü oyunlara giriyorsunuz,girmeyin.Başkanım her zaman yanınızdayız.
Metin Yalçın     2018-01-30 Sayın baskanim meclis toplantisında size kardrmir ve marzingin yol actıgı hava kirliligi hakkindaki sorumdan sonra siz de bu konuda cok önemli açıklamalar yapmıs ve bircok kisinin yalan yanlış suçlamalarla uzerinize geleceğini söylemistiniz..Ben de size bu konuda akparti grubu olarak yanınızda olacağımızı soylemistik..Gerek sosyal medyada gerek yerel medyads gerekse kisisel sohbetlerimizde sozumüzü tutuyoruz..Allah dogrunun ve haklının yanındadır..
VAY ARKADAŞ     2018-01-30 3 kuruş için memlekettini satan 5 kuruşa neleri satar, adam neyin mücadelesini veriyor bu yavşaklar ne yapıyor , başkanım söyle kim bunlar bilelim...
Probis     2018-01-30 Sayın Başkanım sizin her zaman öncülüğünüzün Karabük halkının iyiliği yönünde olduğunu ve Karabük halkının refahı için çalıştığınızı bilmekteyiz. Menfaatleri için kendini satan beş para etmeyen Beslemelerin sizi anlamamaları ve kötüleme yoluna gitmeleri onların karaktersiz olduğunun en büyük kanıtıdır.
Gerçekçi     2018-01-30 Sayın başkanım çevrenizde böyle kirli düşüncelere sahip olan beslemeler oldukça karalama kampanyası olmaya devam edecektir. Biz sizin karabük halkı için yaptığınız ve yapmakta olduğunuz çalışmaları görmekteyiz. Size çamur atmaya çalışanlara karşı daima sizin yanınızdayız.
Ünlem     2018-01-30 Başkanım Karabük için neler yaptığınızı görmeyenin gözünün kör olması gerekir. İyi şeyler yapıldıkça çekemeyen çok olur.Bu Beslemeler alaycı tavırlarıyla akıllarınca kendi duygularını tatmin etme yoluna gitmişlerdir. Besleme gibi karaktersizlere prim vermeyeceğiz.Siz ne yaparsanız yapın arkanızdayız, güvenimiz sonsuzdur ve Karabük böyle bir Başkan görmemiştir.
Sevdamız Karabük     2018-01-30 Karabük size minnettar başkanım..yaptığınız çalışmalar gerek kamaoyu gerek Karabük halkının takdirini toplamıştır.yaptığınız bu çalışmalar herkez tarafından bilinmektedir.karabük ve Karabük halkına verdiğiniz bu hizmetlere çamur atmak isteyen bu kendini bilmezler başkaları tarafından yönlendirilen aldığı hizmeti inkar eden besleme tayfasıdır.kedi ulaşamadığı ciğere elbette mundar diyecektir.göreve geldiğinizden bu yana Karabük için hayal olan hizmetleri yaptığınız kimse tarafından inkar edilemez bunu inkar edenler vizdanlarının sesinde boğulacaktır.karabük halkı sizinle başkanım.....
Gölge     2018-01-30 Başarılı işlerin altına imzasını atan ve Karabüke yaptığı güzel ve başarılı işlerle her zaman anılan Sn.Başkanımızın yaptıkları da yapacaklarının teminatıdır.Beslemelerin yapmış oldukları kendi çıkarları ve menfaatleri doğrultusunda ki karalama kampanyası sonuç vermiyecek.''Meyva veren ağaç taşlanır.'' Başaramayacaksınız.Başakanım arkandayız.
Keten     2018-01-30 Başkanım ne kadar çok güzel çalışma yaparsanız ( ki yapıyorsunuz bunu görmezden gelmek nankörlüktür) düşmanınız da o kadar çoğalmaktadır. Bu Besleme gibi şahsiyetsiz insanlar sizin düşmanınızdır. Beslemelerin havlamasıylaa yolumuzdan şaşacak değiliz. Siz Karabük halkı için vazgeçilmezsiniz...
Böğürtlen     2018-01-30 Sayın Başkanım sizin Karabük’ün gelişmesi için ne kadar çok çalıştığınızı herkes biliyor. Beslemelerin menfaatleri sizin Dürüstlük politikanıza ters düştüğü için size çamur atma yoluna gitmişlerdir. Sizi seviyoruz iyi ki varsıınızz.
Temiz Gökyüzü     2018-01-30 Sayın Başkanım,hava kirliliği için mücadelenizde biz Karabuk halkı için savaştığınız.Bu surecte kendini bilmezlerin yapmış olduğu söylemler sizi yıldırmayacagını biliyoruz.Biz daima sizinleyiz.Doğrunun yanindayiz..
Karabüklü     2018-01-30 Sayın başkanım meyve veren ağaç taşlanır. Sizin karabük için yaptığınız Hizmetleri herkes bilir. Biz karabüklü olarak arkanızdayız.
BABA     2018-01-30 Karabük Evimiz, Rafet Vergili Babamız... O Kadar...
Gazi salla     2018-01-30 Hep destek tam destek
KARABUKLU     2018-01-30 39 yaşındayım. 2009 yılı ve öncesi Karabük'ün halini de çok iyi hatırlıyorum. Allah razı olsun yapılan işi takdir etmek erdemliktir. Zihniyeti bozuk olanların yaptığı ise BESLENECEK mamaları (paraları) kalmadığı zaman eleştirmektir. Yaptığınız icraatlerden dolayı Allah razı olsun.
Ağabey     2018-01-30 Karabük'te adet olmuş başkanım zaten. Sen iyi bir şeyler yaptıkça etrafında beslemeler artar. Ama kimi beslenir gider, kimi terslenir gider.Herkes akıllı olsun. Sen doğru bildiğin yolda devam et Başkanım biz çıkarsız, beklentisiz arkandayız...
Gerçek Karabüklü     2018-01-30 Bu beslemeler herkesi kendileri gibi zannettikleri için her işte bir menfaat ararlar. Vergili Karabük için bir kavgaya giriyor.Bunlar mama yok diye, bize bir şey düşmüyor diye kıvırıyorlar.
Anonim     2018-01-30 Sayın başkanım bu kendini bilmez haysiyet yoksunu insanlar kendi çıkar ve menfaatleri için veya sizden çıkar sağlayamadıkları için bu tür manevralar içine girmiş şahşiyet yoksunu Kişiler , bizler bu şehirde yaşayanlar sizin neler yaptığınızı ve karabük için neler yaptıgınızı görmekteyiz. Biz sizden razıyız Allah’ta sizden razı olsun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı