Advert
sandalye fabrikası karabük

Dumaner Safranbolu Esnaf Odası Başkanlığına Yeniden Aday

Dumaner Safranbolu Esnaf Odası Başkanlığına Yeniden Aday

Dumaner  Safranbolu Esnaf Odası Başkanlığına Yeniden Aday
Bu içerik 3405 kez okundu.
Advert

Safranbolu Esnaf Odası Başkanı Muammer Dumaner düzenlediği basın toplantısı ile 11 Şubatta yapılacak kongrede başkanlığa yeniden aday olduğunu açıkladı.

Dumaner yaptığı açıklamada görev yaptığı dönemdeki hizmetlerini değerlendirerek bir hizmet aracı aldıklarını, 50 öğrenciye burs verdiklerini, esnafın sorunları ile yakından ilgilendiklerini, İstanbul’da tanıtım günleri yapacaklarını söyledi.

Safranbolu’da her yıl düzenlenen uluslar arası festivale değinerek, son yıllarda etkinlikler açısından ve esnafa katkısı açısından ciddi bir ivme kaybedildiğini vurgulayarak, “Necdet Aksoy döneminde çakıldık” dedi.

Öte yandan mevcut kayyum başkan ile sorun yaşamadıklarını dile getiren başkan Dumaner, Necdet Aksoy’un evet dediği, söz verdiği bir çok şeyi yapmadığını ifade etti.

Özellikle Aksoy döneminde meydanlara açılan satış çadırları konusunda esnaflar olarak son derece rahatsız olduklarını, bunu defalarca dile getirdiklerini de vurguladı.

Turistler için Safranbolu’nun pahalılığı konusunda ki söylemlere de değinen Safranbolu Esnaf Odası Başkanı Muammer Dumaner, “biz Antalya yöresi gibi doluluk oranı çok yüksek değiliz. Bunun yansımaları olabilir ancak esnaflar olarak çoğu hizmetlerimizde tarifelerimiz var. Eğer esnaflarımızdan bu tarifeye uymayanlar olurda, kendileri bilgilendirilir ise derhal gerekli müdahaleyi yaptıklarını söyledi.

safranbolu esnaf odası safranbolu muammer dumaner esnaf muammer dumaner
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İDARECİ..     2018-02-03 Sn dumener safranboluya necdet aksoyun binde biri kadar hizmet etmis midir necdet bey gorevde olsaydi ayni cumleleri kullanacak miydi oyle koltuktan dusene bok atmayacaksin beceriksizligini secim gelince baskasina sivamayacaksin yanlis yoldasin sn dumener oyle secim kazanilmaz delikanli ol biraz
İDARECİ     2018-02-03 Sn dumener safranboluya necdet aksoyun binde biri kadar hizmet etmis midir necdet bey gorevde olsaydi ayni cumleleri kullanacak miydi oyle koltuktan dusene bok atmayacaksin beceriksizligini secim gelince baskasina sivamayacaksin yanlis yoldasin sn dumener oyle secim kazanilmaz delikanli ol biraz
Safranbolulu     2018-02-02 1. Festivalin hiçbir zaman Safranbolu esnafına katkısı olmamıştır. 2. Amasra Safranboludan daha ucuz değildir 3. Muammer Dumaner kendi ticaretinde 3 kez iflas etmiş başarısız bir girişimcidir , başkanlığı nasıl yapacak ?
Doğrucu davut     2018-02-01 Başkan esnafın aç gözlü. İddia ediyorum Antalya’da kuşadasında İstanbul’da çok daha ucuza ve daha iyi yerlerde karnınızı doyurursunuz. Esnafını uyarmalısın, gelen Amasra’ya kaçıyor para harcamaya. Sen istediğin kadar turizmi çeşitlendir esnaf bu zihniyetteyken bu iş zor.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı