Advert
sandalye fabrikası karabük

MHP Karabük İl Başkanı Adem Kar'dan Tarihi Saptama

MHP Karabük İl Başkanı Adem Kar'dan Tarihi Saptama

MHP Karabük İl Başkanı Adem Kar'dan Tarihi Saptama
Bu içerik 3677 kez okundu.
Advert

MHP Karabük İl Başkanı Adem Kar, tarih sürecinde Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları ve buna karşı parti olarak aldıkları tavır ve attıkları adımları ortaya koydu.

İl Başkanlığı tarafından düzenlenen basın toplantısına, MHP Karabük İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Disiplin Kurulu Üyeleri, Merkez ilçe Başkanı, Hanım kolları ile birlikte katıldı.

Basın Toplantısında bir konuşma yapan MHP Karabük İl Başkanı Dr. Adem Kar, parti olarak ülkenin her sıkıntılı zamanlarında aldıkları tavırları bir bir sıralayarak; " 20 ocak 2018 de  başlayan Afrin operasyonu 11. Gününde tüm hızıyla devam etmektedir. Yüce Türk milletinin varlığına ve birliğine, devletimizin bekasına göz diken hain terör örgütlerine ve onları himaye eden düşmanlara karşı amansız bir mücadele verilmektedir. Kahraman ordumuz  yine tarihi bir destan yazmaktadır. Millet olarak sınır ötesinde yapılan bu şanlı mücadele için kenetlendik. Milli birlik ve beraberliğimiz, milli irademiz her zamankinden farklı, adeta seferberlik ruhu içindedir. Türk milleti kahraman ordusunun yanındadır. Kızılelma ruhuyla, ila-yı kelimetullah için cephede savaşan, nebilerin, şehitlerin, velilerin yardımı ve milletimizin duasıyla savaşan şanlı ordumuzu Allah korusun ve muzaffer kılsın.

 Millet sevdalısı, Özü doğru, Sözü doğru Bilge Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ devletimize ve milletimize oynanan tüm oyunları boza boza geleceğiz demişti yıllar önce;

2001 yılında IMF’in ekonomik kriz bahanesiyle hükümete el koyma projesini erken seçim kararı alarak bozmuştur.

 2007 yılında yaşanan cumhurbaşkanlığı seçimi sürecinde 367 kriziyle yapılmak istenen askeri vesayet oyununu meclise girerek bozmuştur.

 30 yıldır çözülemeyen, başörtüsü yasağı ile eğitim hakkının engellenme oyununu meclise taşıyarak çözümünü sağlamıştır.

 FETÖ’nün devlete çöreklendiğini herkesten önce farketmiş, gür sesiyle her yerde bunun mücadelesini vermiş, milletimizi ve devletimizi uyarmış ve göreve çağırmıştır.

 7 Haziran seçim sonuçlarının hemen ardından ABD destekli CHP/HDP koalisyon projesinin başbakanlık teklifini kabul etmeyerek bir oyunu daha bertaraf etmiştir.

 15 Temmuz hain darbe girişimi karşısında en net duruşunu ortaya koymuş ve büyük bir oyunu daha bozmuştur.

Hemen ardından açılım politikalarını kendince fırsata dönüştüren, güneydoğuda kantonlar ve sözde özyönetimler ilan eden HDP/PKK terör odaklarının oyunlarına dikkat çekmiş ve her türlü desteğini vererek bu oyunu da bozmuş aziz vatanımızda yeniden milli hakimiyetimizin tesisine vesile olmuştur.

Kuzey Irakta kurulmak istenen IKYB terör devletinin sözde bağımsızlık referandumuna şiddetle karşı çıkmış, merkezi Irak hükümetiyle hareket edilmesine işaret etmiş ve sonuç hepimizin malumudur.

Kuzey Suriyede ülkemize tezgahlanan iğrenç oyunu farketmiş ve Ankara’nın savunması Fırat Kalkanından geçer diyerek terör koridorunun tıkanması gerektiğini vurgulamış ve harekatı koşulsuz desteklemiştir.

Daha fırat kalkanı bitmeden Afrinin teröristleden temizlenmesi gerektiğini gündeme getirmiş ve bu mücadelede hükümete sonuna kadar destek vermiştir. Sıra Münbiç’e de gelecek ve Fıratın batısında terör kurutulmuş olacaktır diye yeni hedefi gündeme taşımıştır.

Yukarıda ancak bir kısmını sıraladığımız süreçlerde ortaya konan asil ve isabetli kararlar ‘’ önce devletim ve milletim sonra partim ve ben’’ diyen bir liderin ve onun arkasında ‘’Allah’ın rızası, Milletin Duası’’ için her türlü göreve hazır Milliyetçi Ülkücü iradenin kararıdır. Bu kararlardan kazanan sadece Türk Milletidir. Kazanan Türk Devletidir. MHP devleti ve milleti için vardır. Bunun aksini düşünenler siyasi fırsatçı ve oy hesapçılarıdır.

Devletimize ve Milletimize uzanan elleri kırmak için tüm vatan sathında ve Afrin’de savaşan kahraman ordumuza başarılar, yaralılarımıza acil şifalar, şehitlerimize de Allah’tan rahmet diliyoruz." dedi.

Basın açıklaması sonrası toplantıya katılan Ülkücü camia, 12 gündür devam eden Afrin operasyonuna gönüllü asker olarak katılmak üzere hazırladıkları dilekçeleri kamuoyu ile paylaştılar.

mhp karabük il mhp adem kar mhp kadın kolları mhp karabük kadın mhp karabük disiplin mhp karabük merkez ilçe mhp karabük basın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı