Advert
sandalye fabrikası karabük

Bakan Yardımcısı Konuştu, Rektör Telefonla Oynadı

Bakan Yardımcısı Konuştu, Rektör Telefonla Oynadı

Bakan Yardımcısı Konuştu, Rektör Telefonla Oynadı
Bu içerik 4755 kez okundu.
Advert

Karabük Üniversitesi'nde düzenlenen Akademik Bilişim 2018 konferansına Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan'da katılarak bilişim üzerine bir konuşma yaptı.

Bakan Yardımcısı Ceylan konuşmasında dünyanın çok hızlı bir değişim ve dönüşümü yaşamakta olduğunu belirterek özellikle devlet hizmetlerinin elektronik ortamda verilmesi ile ilgili olarak; "2017 yılında kamu kurum ve kuruluşlarının e-devlet kapısı üzerinden sunduğu hizmetlerin kullanım oranının yüzde 41.3 tür. Elektronik ortamda sunulan bu kamu hizmetlerinden faydalanan vatandaşların memnuniyet oranı 2007 yılında yüzde 64,1 iken, 2017 yılında yüzde 95'e çıkmıştır" dedi.

Mehmet Ceylan'ın konuşması sırasında objektiflere takılan bazı görüntüler ise dikkatlerden kaçmadı.

Karabük Valisi Kemal Çeber pür dikkat konuşmayı dinlerken bazı protokol üyeleri birbirleri ile ağızlarını elleri ile kapatarak sohbet etmeyi yeğlediler. Evsahibi Rektör Polat ise nerede ise konuşmanın büyük bölümünde Bakan Yardımcısı Ceylan'ın konuşmasını dinleme yerine Cep telefonu ile uğraştı, hatta aynı tavrını sayın Vali Kemal Çeber'in konuşması sırasında da yaptığı da iddia edildi. Manzarayı görenler ise kendilerini "Bu nasıl nezeketsizlik" demekten alamadılar.

Öte yandan Rektör Polat'ın konuşmalar sırasındaki bu hali, Ak Parti İl Kongresine Başbakan Binali Yıldırım ile birlikte Katılan Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ile Polat arasında Karabük Valiliği'ndeki brifing sırasında yaşandığı iddia edilen diyaloğu akla getirdi.

 

 

 

kbü rektör polat mehmet ceylan polat ceylan rektör polat kbü mehmet ceylan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
haksizlik     2018-02-06 arkadakilerde kakarakikiri yapıyor onlar neden haber olmuyor? kastınız sadece öndekine mi?
Halil Eren     2018-02-02 Bir inşaat firmasından bir daire satın aldım. Satın aldığım dairenin giriş mediveni ve çevre duvarları porejede beton olmasına rağmen inşaat firmsası tarafından yığma taş yapıldığı yapılarak yapı kullanna izni verimiştir Bu belge gerçeğe aykırı belgedir.Basın arçılığı kanalı ile şuç duyurunda bulunuyorum.04.05.2017 tarihinde çevre ve şehircilik bakanlığı görevlileri tarafında yerinde tesbit yapılmıştır.04.05.2017 tarihinde bimere rapor edilmiş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı