Advert
sandalye fabrikası karabük

Rafet Vergili “Esnaf Arkadaşlarımızın Her Zaman Yanında Olacağız”

Şirin Evler Mahallesindeki esnafların bir kısmını ziyaret eden Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Esnafların iş yerlerini tek tek ziyaret ederek, şikayetlerini ve isteklerini dinleyerek not aldırdı.

Rafet Vergili “Esnaf Arkadaşlarımızın Her Zaman Yanında Olacağız”
Bu içerik 280 kez okundu.

Başkan Vergili, 9 yıldır devam eden Gezici Başkanlık Uygulamasından sonra şimdide esnafların ayağına giderek esnaflarla sohbet ediyor, dertlerini dinliyor. Karabük'ün ekonomisini güçlendirmek adına esnafın her zaman yanında olduklarını söyleyen Vergili, “Güçlü Karabük'ün yolu, güçlü ekonomiden geçiyor. Bu hedefi gerçekleştirmek için esnafımızın yanında yer alıyor, esnafımıza her zaman destek oluyoruz” dedi.

Yerel yönetim anlayışlarının temelinde ortak akıl olgusunun önemine de değinen Vergili; “Göreve geldiğimiz günden itibaren Karabük'ümüzü vatandaşlarımızla birlikte yönetme düşüncemizi öncelikli hizmet politikamız olarak belirledik. Şehrimizin modern, sağlıklı ve yaşanabilir bir hale gelmesini hep birlikte gerçekleştireceğiz. Burada bize yardımcı olacak en büyük unsurlardan birisi ise esnafımızdır. Fırsat buldukça merkezdeki ve mahallelerimizdeki esnaf arkadaşlarımıza ziyaretlerimiz devam edecek” şeklinde konuştu.

 

esnaf ziyareti karabük belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?