Advert
sandalye fabrikası karabük

Tazyikli Suyla Temizlenen Sokak ve Caddeler

Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesini fırsat bilen Karabük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Karabük Belediyesi sınırları içerisindeki cadde ve sokakları tazyikli suyla yıkama çalışmalarına Öğlebeli Mahallesinden başladı.

Tazyikli Suyla Temizlenen Sokak ve Caddeler
Bu içerik 508 kez okundu.
Advert

Belediyenin Temizlik ekiplerince tazyikli suyla temizlenen sokak ve caddeler, biriken toz, toprak ve çamurdan da arındı.Halkın genel sağlığını ilgilendiren konularda hassas davranarak temizliğe gerektiğinden fazla önem gösteren Karabük Belediyesi, bu kapsamda sokakların daha temiz ve hijyenik olmasını sağlayarak, yol kenarları ve kanallarda biriken çöpler nedeniyle çevreye yayılan koku ve hastalıklarında önüne geçmiş oluyor.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Bizler burada el birliği ile halkımıza nasıl hizmet yapabiliriz anlayışındayız. Belediye çalışmalarımızın olmazsa olmazlarından biri çevre temizliğidir. Kentimizin temizliği ile ilgili çalışmalarda da Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz oldukça titiz bir şekilde çalışmaktalar. Amacımız halkımızın daha temiz yollarda yürümesidir. Yol Yıkama çalışmalarımız program dahilinde devam edecektir” dedi.

 

temizlik sağlık karabük belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Abdullah     2018-02-08 ".Halkın genel sağlığını ilgilendiren konularda hassas davranarak temizliğe gerektiğinden fazla önem gösteren Karabük Belediyesi" bu cümle ile yapmaya çalıştığınız nedir? ortalık çöp yığını ve siz insanları yalan beyanlarla kandırmaya çalışıyorsunuz, çok yazık. Ben de sizi dürüst insanlar sanardım.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı