Advert
sandalye fabrikası karabük

Çaylı'nın İhraç Talebi Ak Parti Genel Merkezi'nde

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı'nın ihraç talebi Ak Parti Genel Merkezi'ne verildi.

Çaylı'nın İhraç Talebi Ak Parti Genel Merkezi'nde
Bu içerik 4504 kez okundu.
Advert

Aylardır alındı, alınacak, ihraç edildi, edilecek denilen Ak Partili Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı'nın partiden ihracı ile ilgili talep Ak Parti Genel Merkezine verildi.

Yaklaşık iki yıldır Karabük Milletvekilleri ve il teşkilatı ve Yenice ilçe teşkilatı ile ile zaman zaman sürtüşmelere giren, eleştirel nitelikte açıklamalar yapan Zeki Çaylı'nın görevden alınacağı ya da ihraç edileceği bir kaç kez gündeme gelmişti.

Son olarak eski Ak Parti Karabük il Başkanı Timurçin Saylar hakkında FETÖ üzerinden suçlamalarda bulunarak açıklamalar yapan Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, mevcut il başkanı İsmail Altınöz'ün de tepkisine neden olmuştu.

Karabük Derin Haber olarak edindiğimiz bilgilere göre, Ak Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz bugün Ak Parti Genel Merkezi'ne Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı'nın partiden ihracı istemine ilişkin dosyayı Yerel Yönetimler Başkanlığı'na sundu. Dosyada Çaylı'nın geçen süreçte yaptığı açıklamalar ve parti disiplini açısından yaptığı yanlışlara ilişkin dökümanlar bulunduğu belirtiliyor.

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı'nın partiden ihracı konusunun partinin MKYK'sında görüşülmesinin ardından disiplin kuruluna sevk edilmesi bekleniyor.

zeki çaylı görevden alınma zeki çaylı ihraç zeki çaylı timurçin saylar zeki çaylı İsmail altınöz zeki çaylı yerel yönetimler zeki çaylı ak parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
dilek     2018-02-08 Ne ihracı beklemeyelim 2019 a kadar direk alınsın görevinden
Kamil kamil     2018-02-08 Geç bile kalındı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı