Advert
sandalye fabrikası karabük

Karabük Ülkesine Örnek Bir Şehir Oldu

Karabük halkı Zeytin Dalı Harekatında şehit olan Ömer Bilal Akpınar'ı tek yürek halinde uğurladı.

Karabük Ülkesine Örnek Bir Şehir Oldu
Bu içerik 8921 kez okundu.

Şehidine büyük bir vefa göstererek tek yürek olan Karabük halkı ülkesinin gönlünü kazandı."Bu vatan için, bizler için, canını ortaya koyarak şehit olan Ömer Bilal Akpınar hepimizin evladıdır." diyen Karabük halkı, sınır içerisinde ve dışarısında Terör ile mücadele eden kahraman evlatlarımıza olan duasını bir kez daha hatırlatmış oldu.

Karabük halkının onurlu ve tek yürek halinde duruşu, dünya'ya ve düşmanlarımıza verilen en büyük cevap, olarak yorumlandı. Bu birlik ve beraberliğin öneminin altını çizen Karabük Valisi Kemal Çeber, Şehidimiz Ömer Bilal Akpınar ve tüm şehitlerimiz anısına Safranbolu'da dağıtılan lokma tatlısı programında şunları söyledi. "Şehidimizi hepinizin sayesinde hak ettiği gibi rahmeti rahmana uğurladık. Bugün hem Türkiye’de hem de ilimizde konuşulan şudur Karabük şehidine en güzel  şekilde sahip çıktı. Tabi ne yapsak azdır ama hepimiz elimizden gelenin en güzelini yapmaya gayret ettik. Bu vesileyle tüm Türkiye’ye ve  Karabük’te yaşayan  bütün vatandaşlarımıza çok teşekkür ederim." dedi.

Karabük halkının bu onurlu ve dik duruşuna sosyal medyadan destek ve örnek mesajları sel olup yağdı. 

şehit ömer akpınar sosyal medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Doğrucu davut     2018-02-11 Ahmet gündoğdu akil adam değil miydi yahu? Hani çözüm sürecinde başrol oynayan akil adamlardan?
Misafir     2018-02-09 Allah gani gani rahmet eylesin ey şehid im Sen oyle Karabük ü sevmiş sin Safranbolu aşıği imiş sin Karabük te seni öyle sevmiş ki Tüm Türkiye Tüm dünya gördü Karabük te Ailende gurur duydu Rabbim de seni çok sevmiş ki bu makamla bu cemaat la seni cennet ine davet etti ne mutlu ki sana sen ve Karabük ne kadar gurur lan sa azdır Dostlarımız ın mulu düşman larimizin korktuğu gündür bugün
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı