Advert
sandalye fabrikası karabük

Karabük Belediyesi Defenfekte Çalışmasına Hız Kesmeden Devam Ediyor

Karabük Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, salgın hastalıklara neden olan mikroorganizmalar ve virüslere karşı dezenfekte ve ilaçlama çalışmalarına başladı.

Karabük Belediyesi Defenfekte Çalışmasına Hız Kesmeden Devam Ediyor
Bu içerik 901 kez okundu.
Advert

Karabük Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, sağlıklı ve temiz bir çevre için vatandaşların yoğun olarak kullandığı yerlerde salgın hastalıklara neden olan mikroorganizmalar ve virüslere karşı dezenfekte ve ilaçlama çalışmalarına devam ediyor.

Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerince, öncelikli olarak halkın yoğun bir şekilde kullandığı ve her gün binlerce insanın doğrudan temas ettiği otobüsler, dolmuşlar ve umumi tuvaletlere ilaçlama çalışmaları sürüyor.

Dezenfeksiyon çalışmalarında kullanılan ilaçlar, her türlü virüs, mantar ve bakterilere karşı etkili olduğu söylenirken, dezenfekte çalışmalarında Sağlık Bakanlığı onaylı, doğa dostu, alkol bazlı, insanların sağlığına zararlı olmayan bir ilaçlar kulanıldığı belirtildi.

Karabük Belediyesi Ziraat Mühendisi Kemal Genç; “Temas edildiğinde herhangi bir sağlık problemine yol açmayacak ürünler kullanıyoruz. Terminal, durak ve insanların daha çok temas ettiği kapı kolları ve tutunma yerleri özellikle dezenfekte ediliyor.” ifadelerini kullandı.

 

karabük belediyesi temizlik dejenfekte çalışması ilaçlama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı