Advert
sandalye fabrikası karabük

Meral Akşener'in Katılımıyla İyi Parti Karabük İl Başkanlığı Açıldı

İyi Parti Karabük İl Başkanlığı Meral Akşener'in katılımıyla açıldı.

Meral Akşener'in Katılımıyla İyi Parti Karabük İl Başkanlığı Açıldı
Bu içerik 2276 kez okundu.
Advert

Meral Akşener'in katılımıyla açılan İyi Parti Karabük İl Başkanlığı soğuk havaya rağmen gelen vatandaşların katılmıyla gerçekleşti. Meral Akşener açılış öncesi geçtiğimiz günler de kaybettiğimiz Afrin şehidimiz Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Ömer Bilal Akpınar’ın ailesini ziyaret etti.

İl Başkanı Dursun Altıparmak konuşmasında, Karabük'te asgiri 5 Belediye almayı ve İyi Parti'yi Karabük'te birinci parti yapmaya geldiklerini belirterek, dinlemeye gelen vatandaşlara katılımlarından  dolayı teşekkür etti.

Karabük'e, Kastamonu Araç ilçesinden geldiklerini belirten İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Bugün itibari ile 34. İl Başkanlığını tamamlamış bulunmaktayız. Partimiz kurulduktan sonra 34 il gezmiş dolaşmış ve halkımızla, miletimizle, hemşerilerimizle hem dert olmuş durumdayız." diyerek başladığı konuşmasına şöyle devam etti. "Karabük başkaymış, Karabük şehidine gösterdiği o vefa ve sahiplenme ile Türkiye'yi yönetenlere örnek oldu. Milli birlik ve beraberliğin ne demek olduğunu,bizi bölmeye çalışanlara gösterdi." dedi.

Akşener, konuşmasının devamında "Bugün Afrin'deyiz ve bu bir zorunluluktur. Ordumuz Afrin'deki pkklıları ortadan kaldırmak için gitmek mecburiyetindir. Şanlı ordumuzun kahraman Mehmetçiğimizin dün olduğu gibi bugün de arkasındayız." şeklinde Afrin operasyonunu değerlendirdi. 

 

 

 

 

merak akşener karabük
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
eğrici mahmut     2018-02-14 KARABÜK İYİ OLACAK
Doğrucu DAVUT     2018-02-13 Karabük İYİ olacak
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı