Advert
sandalye fabrikası karabük

Mehmetçik: Herkese minnet ve şükranlarımızı sunarız

Suriye'nin Afrin bölgesinde yürütülen "Zeytin Dalı" harekatında görev alan askerlerimize destek olmak amacı ile Safranbolu Kıtırı gönderildi.

Mehmetçik: Herkese  minnet ve şükranlarımızı sunarız
Bu içerik 223 kez okundu.

Suriye'nin Afrin bölgesinde yürütülen "Zeytin Dalı" harekatında görev alan askerlerimize destek olmak amacı ile Safranbolu Kıtırı gönderildi.

Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu (TAŞFED) Uluslararası Gastronomi yarışmasında 2017 yılında şefler kategorisinde dünyada ikinci Türkiye’de de birincilik ödülü alan Safranbolu Kıtırı, SAKEM tarafından 2 Şubat 2018'de sınır birliğine ulaştı.

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’in eşi Miray Ürkmezer, SAKEM Öğretmenleri ve Gönüllü Bayanlar tarafından hazırlanan Kıtır kolilerini alan Askerlerimiz, Safranbolu Belediyesinin sosyal medya hesabından teşekkür mesajı gönderdi.

Mesajda, ’’Zeytin Dalı Harekatı (Afrin) kapsamında bizlere dualarını esirgemeyen, gıda erzak olarak da  her zaman yanımızda olduklarını gösteren başta  Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanımız  Sn. Dr. Fatih ÜRKMEZER'e, Belediye’de halen çalışan,  görev yapan, bizlere kadar ulaşmasını sağlayan emeği geçen herkese  minnet ve şükranlarımızı sunarız. Göndermiş olduğunuz Safranbolu Kıtırı Afrin’de elimize ulaşmıştır’’ dedi.

 

'NE YAPSAK AZDIR'

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, Gelen mesajın kendilerini son derece duygulandırdığını ifade ederek sözlerine şu şekilde sonlardındı; 

"Askerimize ne yapsak azdır, onların hakkını ödeyemeyiz; göndermiş olduğumuz gıda desteği çölde bir kum tanesi kadar azdır, inşallah bundan sonra da yanlarında olduğumuzu hissettirmek için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz."

 

 

 

 

 

safranbolu afrin askerler kıtır teşekkür
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?