Advert
sandalye fabrikası karabük

Karabük'lü Taksiciden Şehit Çocuklarına Karşı Örnek Davranış.

Şehit Çocukları Karabük Terminal takside çalışan Ferhat Yıldırım'ın arabasına ücretsiz binebilirler.

Karabük'lü Taksiciden Şehit Çocuklarına Karşı Örnek Davranış.
Bu içerik 3179 kez okundu.

Şehitlerimize olan hassasiyet Zeytin Dalı hareketi ile bir kat daha artarken, tüm Türkiye'de desteklerde çığ gibi büyüyor. Dükkanının bir günlük gelirini bağış edenlerden, üretimini askerlerimize gönderenlere kadar herkes elinden geleni yapmaya çalışıyor.

Bu desteklere Karabüklü bir taksici esnafımızda kendisine göre katkı vermeye karar verdi. Karabük Terminal taksi esnafı Ferhat Yıldırım sosyal medya hesabından yaptığı duyuru ile, şehit çocuklarını ücretsiz taşımaya karar verdi.

Ferhat Yıldırım, sosyal medya hesabında şehit aileleri için "Şehit çocukları ücretsiz bu taksiye binebilir." diyerek telefon numarısını ve çalıştığı durağı paylaştı. Yıldırım'ın  bu davranışı Karabük halkı tarafından yoğun destek gördü. 

'BABALARI TARAFINDAN ÜCRETLERİ ÖDENMİŞTİR'

Şehit ailelerinin taksi ücretini babaları tarafından ödendiğini belirten Ferhat Yıldırım, vatanı ve milleti için, tereddüt dahi etmeden ölmeyi göze alan  Şehitlerimizin ailelerini yalnız bırakmamız gerektiğini ve birlik beraberliğimizin ne kadar  önemli olduğunu bir kez daha hatırlatmış oldu.

'HEPİMİZE ÖRNEK BİR DAVRANIŞ MODELİ OLDU'

Ülkemizin geçmiş olduğu bu zor günlerde birlik ve beraberliğin önemini bizlere bir kez daha hatırlatan Yıldırım, şahsının nezdinde bir kez daha Karabük halkına helal olsun dedirtti. Geçtiğimiz günlerde Şehid Ömer Bilal Akpınar'a vefasıyla gündeme gelen Karabük halkı, ne kadar vefakar kent insanlarına sahip olduğunu bir kez daha Türkiye'ye ve Dünya'ya hatırlatmış oldu.

şehit ailesine ücretsiz karabük terminal taksi ferhat yıldırım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
aa     2018-02-16 Lütfen şehitler üzerinden çıkar devşirmeye çalışmayalım.Birileri şehit oluyor başka birileri kahramanlık türküleri söylüyor.Arkadaşa sormak lazım askerliğini nerede yapmış.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı